PREMIERA: iPhone 5 dokonał rzeczy wielkiej z 5-letnim oficjalnym wsparciem Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To się nie mieści w głowie zielonego robota. Oprogramowanie iOS 10.3.3 jest w tej chwili najnowszym wydaniem mobilnego systemu operacyjnego sukcesywnie rozwijanego od lat przez Apple. Jest to również najprawdopodobniej ostatnia wersja platformy, którą otrzyma iPhone 5. Tym samym telefon może się pochwalić oficjalnym 5-letnim wsparciem producenta. Cóż za piękna symbolika.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi rzecz jasna o liczbę pięć. Apple iPhone 5 to telefon, który debiutował na rynku we wrześniu 2012 roku, czyli szmat czasu temu (zwłaszcza w branży technologicznej). Wtedy miał on na pokładzie iOS 6 z bardzo dziwnym wyglądem interfejsu. Nie było wtedy jeszcze mowy o flat design, czyli płaskim wzornictwie. Swoją drogą to kto wie, czy podobnym 5-letnim wsparciem nie będzie mógł się pochwalić za rok również iPhone 5S. Tymczasem teraz to iPhone 5 triumfuje.

Smartfon był wspierany od września 2012 roku do lipca 2017 roku. Na te dwa miesiące brakujące do 5-ciu równych lat naprawdę można przymknąć oko. Apple dokonało tym samym rzeczy historycznej. W Androidzie taka sytuacja raczej się nie powtórzy, no może z wyjątkiem Xiaomi. W Apple Park, nowej siedzibie giganta z Cupertino śmiało można przygotować laurkę właśnie dla iPhona 5 za wyczyn długowieczności albo wręcz specjalną gablotę ze stylowym podświetleniem dla gości oraz pracowników.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: iPhone 5 dokonał rzeczy wielkiej z 5-letnim oficjalnym wsparciem Apple”

  • Kamil

   W szoku jesteś, co nie? #xiaomilepsze i ta malpka z memow mi się przypomniała 😂😂😂

  • Hugo Barra

   Wielka mi tam sztuka. Do tej pory powstają nowe customromy na Xperia 2011.

  • PanChlep

   Tutaj akurat trzeba Kamilowi przyznać rację, custom romy to nie to samo co oficjalne wsparcie.

  • Kamil

   Raz zainstalowałem nieoficjalny ROM z Androidem 2.3 Gingerbread na Samsungu GALAXY Pro. Od tego czasu telefon stracił funkcje RAM, praktycznie multitasking wszystko ubijal i był całkowicie bezużyteczny na tle wersji 2.2 Froyo działającej ok! Od tego czasu powiedziałem, nigdy wiecej Odina i tym podobnych

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt