Vivo sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chińskiego Vivo sympatykom telekomunikacji przedstawiać nie trzeba. Marka ta bowiem należy od dawna już do piątki najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie. Ustępuje ona pola jedynie takim gigantom jak Samsung, Apple czy Huawei. Pokonuje zaś dajmy na to HTC, LG i Sony Mobile. Teraz okazuje się, że brand ten z Dalekiego Wschodu notuje duży sukces marketingowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż Vivo zostało oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożna Rosja 2018. Jego logo pojawi się na wszystkich materiałach promocyjnych typu plakaty, bilety, bandy okalające stadion oraz rzecz jasna aplikacji mobilnej. Z pewnością na te sportowe wydarzenie wybierze się Reprezentacja Polski, która po ostatnim zwycięstwie z Rumunią 3:1 ma lada moment awansować na historyczne, bo najwyżej siódme miejsce w prestiżowym rankingu FIFA.

Tak dobrze jeszcze nie było nigdy w tej materii. W przeszłości sieć komórkowa Orange wspierała Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Francja 2016. Polacy na tym turnieju odnieśli spore osiągnięcie, gdyż awansowali do ćwierćfinałów, a tym samym byli w gronie ośmiu najlepszych zespołów Starego Kontynentu. Dopiero w rzutach karnych przegrali z późniejszym triumfatorem, mianowicie Portugalią. Wracając na koniec do smartfonów to wszyscy pracownicy FIFY z delegatami włącznie podczas rosyjskiej imprezy otrzymają do dyspozycji telefony Vivo.

(fot. Vivo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt