PREMIERA: Funkcja Theater Mode jest naprawdę przydatna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W jednej z nadchodzących aktualizacji iOS, inżynierowe Apple mają wprowadzić funkcję o tajemniczej nazwie Theater Mode. Tryb teatru, bo o nim mowa w dosłownym tłumaczeniu polega na oglądaniu seansu, przedstawienia lub jak kto woli filmu w telefonie bez żadnych rozpraszaczy. Te niestety miały miejsce podczas kina Angry Birds Movie, gdzie bateria straciła około 50%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Akurat w trakcie strumieniowania obrazu dalej na telewizor ktoś mocno się dobijał, mianowicie dzwonił. Za każdym razem trzeba było odrzucać połączenie z nieznanego numeru, aby dać delikatnie do zrozumienia niechęć do odbierania słuchawki. Właśnie wtedy z dużym powodzeniem przydałaby się aktywna funkcja Theater Mode. Oczywiście warto ten algorytm napisać z głową, a nie na zasadzie zwykłego przełącznika Tryb Samolotowy (wtedy ucinany jest całkowicie dostęp do sieci komórkowej).

Dajmy na to w momencie oglądania filmu w smartfonie i jednoczesnego połączenia niech pojawi się komunikat, że ktoś dzwoni (dla naszej wiedzy), ale później automatycznie góra po 3 sekundach następuje wyciszenie oraz rozłączenie. Podobnie jest ze znikającymi po czasie innymi powiadomieniami typu SMSy czy wiadomości Email. Te jednak nie są tak nachalne jak połączenia przychodzące. Oby więc iOS zyskało jak najszybciej funkcję Theater Mode z całym szeregiem opcji szczegółów definiujących jej działanie wedle naszych potrzeb.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9098 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt