HTC usunie Mini-Jacka, a Sony nie i dobrze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Złe informacje nadchodzą dla miłośników i tak już tonącej marki HTC. Według doniesień zagranicznych mediów, tajwański producent inteligentnych telefonów komórkowych zamierza w najbliższej przyszłości iść śladem Apple w celu usunięcia bardzo popularnego złącza słuchawkowego typu Mini-Jack (tego 3.5 mm). Tak ma się stać w aż dwóch z trzech nadchodzących smartfonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Miłośnicy brandu, co widać chociażby w internetowych komentarzach zgodnie zapowiadają bojkot HTC. Apple owszem, może sobie pozwolić na takie fanaberie lub jak kto woli wyznaczanie nowych rynkowych trendów. Wszak ma ono najbardziej liczną grupę oddanych klientów na świecie. HTC to nie jest jednak Apple i takiej mocy sprawczej już dawno nie posiada. Na całe szczęście nie każdy dostawca żegna się z wtyczką Mini-Jack.

Dla porównania Sony Mobile już zapowiedziało, że nie zamierza usuwać popularnego styku 3.5 mm. To właśnie dzięki niemu podłączymy później dosłownie każde słuchawki. Wytrawne ucho słuchacza zaś ciągle jak mantrę powtarza fakt, iż na bezprzewodowej (jednocześnie cyfrowej) łączności zawsze dochodzi do spadków transmisji dźwięku. Dopiero analogowa łączność, czyli ta kablowa daje najlepsze doznania audio.

(fot. HTC/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt