PREMIERA: Inteligentny tryb poziomy w Androidzie 6.0 Marshmallow

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Android 6.0 Marshmallow posiada pewną genialną funkcję widoku poziomego całego menu. Co ważne, nie jest to opcja premium zarezerwowana wyłącznie dla najdroższego modelu jak w iPhonie Plus. Jednak tryb horyzontalny to nie tylko menu ułożone w pozycji bocznej. Zielony robot sprytnie stosuje zasadę dwóch kolumn, a nie jednej jak u konkurencji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to później nie marnuje się niepotrzebnie przestrzeń na prawej stronie ekranu. Idealnie zasadę dwóch kolumn dla sekcji ustawień widać w powyższym zrzucie ekranu specjalnie przygotowanym przez serwis My mobile na potrzebny niniejszego artykułu. Oczywiście tryb poziomy menu występuje również na pulpicie Androida 6.0 M zupełnie tak jakbyśmy mieli w dłoni mały tablet.

W praktyce jednak i tak nie będziemy znowu często korzystać z tej funkcji. Pulpit Androida bowiem najczęściej używany jest w normalnym, pionowym widoku wertykalnym. Mimo to zawsze mamy wybór w razie ewentualnej potrzeby wyświetlania całego interfejsu poziomo (z ikonami włącznie, a to jeszcze w starszych wydaniach zielonego robota było kompletnie niemożliwe). Naprawdę wielkie brawa należą się za to usprawnienie dla Google.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Inteligentny tryb poziomy w Androidzie 6.0 Marshmallow”

    • Kamil

      Bzdury pleciesz. Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem

  1. sev3 Odpowiedz

    „było kompletnie niemożliwe”. To jest bzdura. W przeciwieństwie do zamkniętego iOSa czy Windowsa w Androidzie wszystko jest możliwe.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt