Tryb poziomy, tego brakuje w Windows Phone 8.1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

tryb-poziomy-tego-brakuje-w-windows-phone-8-1

Mobilny system operacyjny Windows Phone 8.1 po aktualizacji z czystej ósemki zyskał pewne bardzo ciekawe usprawnienie, o którym praktycznie nikt nie wspominał. Chodzi o fakt prezentowania większej części interfejsu w trybie poziomym. Idealnym przykładem może być tutaj sekcja powiadomień wywołanych kodami USSD.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wcześniej wyświetlały się one wyłącznie w pionie na ekranie. Teraz mogą one tej sztuki dokonywać nawet w poziomie. Niestety w głównym menu z listą aplikacji tryb landscape mode nie ma miejsca. To samo można powiedzieć o pulpicie z zawsze pionowo wyświetlającymi się kafelkami. Pomysł ten świetnie rozwiązał i wdrożył w swoim najnowszym produkcie iPhone 6 Plus koncern Apple. Nawet w Androidzie ten problem ma miejsce na głównym pulpicie.

Wyjątkiem są tutaj jedynie tablety (zarówno w zielonym robocie jak i mobilnych kafelkach). W kwestii komórkowej platformy Microsoftu jest jednak pewne światełko w tunelu. Według nieoficjalnych informacji, najnowszy Windows (Phone) 10 będzie posiadał funkcję trybu poziomego praktycznie dla całego menu jak to ma miejsce w komputerowym odpowiedniku. Szkoda tylko, że tej zmiany nie uświadczymy w nadchodzącej aktualizacji Lumia Denim zwanej również jako Windows Phone 8.1 GDR2.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Tryb poziomy, tego brakuje w Windows Phone 8.1”

    • Kamil

      Według najnowszych nieoficjalnych informacji tryb poziomy pulpitu zawita do Windows 10 Mobile! Zapowiada się nam zatem rewelacyjny mobilny system operacyjny od zbyt białego jak dla mnie nowego Androida 5.0 Lollipop/6.0 Marshmallow

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt