Upadł mit niezawodności iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

upadl-mit-niezawodnosci-ios

Już dawno minęły czasy mocno crashującego się Androida 4.1 Jelly Bean i wcześniejszych wersji. Wskazuje na to firma badawcza Blancco Technology Group. W raporcie za 3Q/2016 to iOS częściej crashował aplikacje, aniżeli zielony robot. Tak, to wcale nie jest żart. Platforma Apple, czyli iOS była zawodna w 62% przypadków, podczas gdy Android jedynie w 47%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Serwis My mobile tylko to potwierdza. Nie dalej jak miesiąc temu podczas praktycznego, normalnego użytkowania iPhona zwykła nieudana aktualizacja aplikacji Facebook ze sklepu App Store tak rozwaliła system iOS 10, że trzeba było flashować telefon przy użyciu komputerowego programu iTunes. Nie obyło się przy okazji bez całkowitego formatu smartfonu z wyczyszczeniem wszystkich danych włącznie. Dobrze, że była kopia zapasowa.

Inaczej byłby dramat z ręcznym wprowadzaniem kontaktów do książki telefonicznej włącznie. Takich jaj nie było nigdy zarówno na archaicznym Androidzie 2.2 Froyo czy Windows 10 Mobile na niewspieranej Lumii włącznie. Zawsze, ale to zawsze lekiem na wszelkie zło, bugi i innego rodzaju błędy był restart urządzenia. W przypadku iPhona nic nie dawał nawet twardy reset. Telefon padł jakby nie patrzeć przy poważnej operacji aktualizacji oprogramowania na tle prostego uaktualnienia aplikacji.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt