PREMIERA: Lot

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

lot

Przesłanie wiadomości tekstowej za pośrednictwem SMSa czy Emaila na nikim dziś wrażenia nie robi. Warto jednak przenieść się na chwilę do przeszłości, by zrozumieć jak kiedyś zdecydowanie trudniej taki rodzaj komunikacji się odbywał. Czekało się bowiem dawniej tygodniami na przylot gołębia pocztowego z przywiązaną małą kartką papieru do jego pazury.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Później ich rolę przejęły metalowe ptaki (samoloty) po rewolucji przemysłowej. Aktualnie dosłownie w sekundę możemy wysłać wiadomość dajmy na to komunikatorem internetowym z Europy do USA gdzieś światłowodem leżącym na dnie Oceanu. Tak mocno technologia poszła do przodu, że często zapominamy jak wiele jej zawdzięczamy. Nikt już nie wyczekuje z dużym wytęsknieniem czy też niecierpliwością na parapecie przylotu z długiej podróży gołębia posłańca.

No może z wyjątkiem byłego znanego boksera Mika Tysona i innych pasjonatów tych zwierząt gdzieś na dachach nowojorskiego Brooklynu. Aktualna (tele)komunikacja elektroniczna to wielki przełom. Rozmowy głosowe są tak czyste dzięki technologii HD Voice jakby nasz rozmówca był tuż obok nas. Do tego dochodzą wideorozmowy w jakości HD połączone z obrazem. Nawet te poczciwe, stare dobre wiadomości SMS przeszły rewolucję za sprawą iMessage oraz dedykowanego sklepu z aplikacjami App Store ze specjalnie wydzieloną sekcją z naklejkami, a wręcz mini-grami.

(fot. YouTube/My mobile)

WIADOMOŚCI TEKSTOWE, CZYLI OD GOŁĘBI POCZTOWYCH PO NAJNOWSZE SMARTFONY

wiadomosci-tekstowe-czyli-od-golebi-pocztowych-po-najnowsze-smartfony

LOT GOŁĘBI W GTA V

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10397 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “PREMIERA: Lot”

  1. xiumanag Odpowiedz

    Już raz o tym pisałeś. Teraz będziesz pisał kilka artykułów o tym samym, zmieniając kilka zdań i wciskając napis premiera?

  2. Steve Jobs Odpowiedz

    Kamil, przedmówca ma rację! Napisz może coś o numerze IMEI i co on daje, bo jeśli nawet nasz telefon ma ważną gwarancję ale nie mamy dowodu zakupu ani wypełnionej karty gwarancyjnej to nasz telefon NIE POSIADA WAŻNEJ GWARANCJI ;0 aaa słyszałem kiedyś że plecaki z JanSport mają gwarancję na podstawie samej metki i to 20lat gwarancji XD, chyba na szwy ale to i tak dobrze mieć tak długo plecak 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt