PREMIERA: Dyskryminacja klientów w T-Mobile i Virgin Mobile jest porażająca

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kilka tygodni temu w polskiej telekomunikacji doszło do rażącej dyskryminacji klientów ze względu na wiek w przypadku sieci komórkowych T-Mobile oraz Virgin Mobile. Chodziło w niej o limit 26 lat dla dostępności promocji typu No Limit (rozmowy połączone z wiadomościami SMS/MMS) i internetem bez ograniczeń prędkości za całkiem niezłe 50 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W T-Mobile chodziło o akcję promocyjną The Summer of Joy, Youth and Freedom, natomiast u konkurencji produkt nosił nazwę abonamentu Virgin Mobile Unlimited. Tymczasem u człowieka wyróżniamy dwa rodzaje wieku. Wiek chronologiczny (rocznikowy) i biologiczny według badań naukowców. W efekcie student (lat 25) nadużywający alkoholu i używek może być w gorszym stanie od osoby z 35 wiosnami na karku, która dba o siebie.

Pod tym określeniem należy rozumieć aktywność fizyczną, pracę umysłową (która odmładza), zbilansowaną dietę oraz wysypanie się (tak cenną regenerację). Takie mogą być zaskakujące wyniki po badaniu stanu komórek. W zasadzie wszystko zależy od stylu życia. Nie bez przyczyny mówi się, że człowiek ma tyle lat na ile się czuje. Jeszcze inni używają powiedzenia, na ile wygląda. Na całe szczęście akcja marketingowa już nie działa u magentowego operatora (była aktywna do 31 sierpnia bieżącego roku).

(fot. T-Mobile/Virgin Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Dyskryminacja klientów w T-Mobile i Virgin Mobile jest porażająca”

  1. Kamil Odpowiedz

    Nawet Lewandowski w tym wywiadzie na YouTube dla Meczyki mowil, ze ma drugie wyniki badan w FC Barcelona. Jest rzekomo stary… Tzw. lifestyle sie liczy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt