PREMIERA: Szkoda, że usunięto widok Album Wall z aplikacji Apple Music w iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

szkoda-ze-usunieto-widok-album-wall-z-aplikacji-apple-music-w-ios-9

Aktualizacja oprogramowania smartfonu to nie tylko zalety typu nowe funkcje czy łatanie dziur. To też są niestety wady i to potężne. Idealnym przykładem ubicia genialnej wręcz opcji było usunięcie widoku o nazwie Album Wall w aplikacji odtwarzacza Apple Music w iOS 9. Co ciekawe, ta genialna funkcja występowała w starszym wydaniu iOS 7.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To dobitnie pokazuje, że nie zawsze nowsze jest lepsze. Album Wall dawał użytkownikom w momencie przechylenia do poziomu aplikacji Apple Music fantastyczny widok okładek. Dzięki temu przeglądanie muzycznej kolekcji było czystą przyjemność. Gigant z Cupertino nie pierwszy raz zalicza wpadkę z pogorszeniem oprogramowania. W przeszłości bowiem nie wiedzieć czemu usunął bajeczny widok Cover Flow (też w muzyce).

Później masa front-end deweloperów (zwłaszcza tych zajmujących się projektowaniem elementów JavaScript na potrzeby aplikacji internetowych www) kopiowała ten ascetyczny efekt z włączeniem lustrzanego odbicia dolnej powierzchni. Swego czasu trwały nawet prace nad sklepem z aplikacjami My mobile APPS wykorzystującym ten efekt. Projekt jednak został wstrzymany z powodu braku wolnego czasu.

(fot. Amazon/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Szkoda, że usunięto widok Album Wall z aplikacji Apple Music w iOS”

  1. Kamil Odpowiedz

    Co gorsze, takiego udawanego Album Walla maja modele Huawei P9 Lite i Samsung GALAXY A5 (2016), a nie macierzysty iPhone 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt