7 urodziny My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

7-urodziny-my-mobile

To naprawdę niesamowita historia, ale serwis My mobile obchodzi dziś swoje już 7 urodziny. Lata lecą, a pasja mobilna wciąż pozostała czego najlepszym przykładem jest felieton o tytule La Passion opublikowany w zeszłym roku. Dokładnie pierwszego dnia września 2008 roku witryna zaczęła funkcjonować na nowej (wtedy lepszej) domenie www.my-mobile.com.pl. Jakiś czas temu serwis My mobile miał małą rewolucję w tej kwestii. Chodzi oczywiście o premierę kapitalnej domeny www.my-mobile.pl.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W przeciwieństwie do całej masy tak modnych przecież startupów My mobile wyróżnia się jedną cechą. Na pierwszym miejscu jest pasja, a dopiero na drugim cała reszta. Być może to właśnie dlatego 90% startupów później upada bez jakichkolwiek zysków. Oczywiście nie obyło się bez porażek. Serwis My mobile wciąż jest bowiem projektem hobbistycznym, dodatkowym. Byłoby coś pięknego prowadzić go w pełnym wymiarze czasu. To się jednak powoli zmienia. W ostatnim czasie marka My mobile współpracowała z wieloma brandami.

Wystarczy spojrzeć na podstronę reklama, by się o tym przekonać. Zaliczają się do nich przełomowe aplikacje zmieniające sposób życia jak chociażby PizzaPortal.pl czy Qpony.pl. Pojawiła się też współpraca z Microsoft Lumia Devices Polska. Mówi się też, że na markę pracuje się latami. Swoją drogą to sporo się tych siódemek ostatnio pojawiło w My mobile. Mamy przecież 7 urodziny, lada moment będzie na liczniku 7.000 artykułów. Oby więc po siedmiu latach chudych nastały te tłuste, które pozwolą My mobile rozwinąć skrzydła.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “7 urodziny My mobile”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt