6 urodziny My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

6-urodziny-my-mobile

To naprawdę niesamowite jak ten czas szybko leci. Serwis My mobile właśnie obchodzi swoje szóste urodziny. Zadebiutował on na nowej domenie dokładnie 1 dnia września 2008 roku. Przez te lata witryna ma na swoim liczniku niespełna 6.000 artykułów oraz ponad 10.000 komentarzy. W dodatku małe, skromne medium było cytowane przez tak znane osobistości polskiej telekomunikacji jak rzecznik sieci komórkowej Play czy też biura prasowe GG Network oraz Virgin Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie trudno zgadnąć, co przyniosło marce największą sławę. Jest nią innowacja (to własnie dlatego w technologii jest ona tak ważna, odtwarzanie już istniejących rozwiązań nie pozwoli wystrzelić ponad przeciętność) w postaci My mobile RANKING, czyli pierwszego w Polsce pomysłu badania na atrakcyjność operatorów na kartę w oparciu o kluczowe kryteria. Niestety nie obyło się bez porażek. Największą z nich jest wciąż fakt braku pozyskania dużego partnera marketingowego, w efekcie czego projekt My mobile jest tworzony nadal hobbistycznie po godzinach. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jego jakość jest bardzo wysoka. Średnia ocena treści prezentowanych w My mobile to 4,6/6.

W przyszłości witrynę czekają trzy istotne zmiany. Już wkrótce zadebiutuje nowy cykl tematyczny mający swoją premierę w jeden, wybrany weekend danego miesiąca o nazwie My mobile EXTRA. Będą to unikatowe felietony ukazujące nie tylko jasną, ale i mroczną stronę postępu telekomunikacyjnego. Kolejna ważna sprawa to wdrożenie systemu komentarzy Disqus, który jest obecnie wiodącym rozwiązaniem do wyrażania opinii na świecie. Prawdopodobnie będzie miał też miejsce redesign serwisu. Nowe, ciemne i zdecydowanie poważniejsze (stonowane) logo po rebrandingu już możemy oglądać chociażby na profilu My mobile na Facebooku. Mniejszy będzie też kładziony nacisk na tzw. newsy, a większy na oryginalne treści czy felietony.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11326 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “6 urodziny My mobile”

  1. Marek Odpowiedz

    Gratulacje. Często korzystam z Twoich opinii przy wyborze telefonu lub operatora na kartę.

    • Kamil

      Dzięki. Cel był jeden, stworzyć ciężką pracą od zera bez kontaktów najlepszy jakościowo w Polsce serwis telekomunikacyjny

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt