Advertisement

Reklama


Serwis My mobile zaprasza do współpracy wszystkie osoby czy przedsiębiorstwa zainteresowane reklamą oraz wspólnymi akcjami sprzedażowymi lub marketingowymi. W sprawie reklamy prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty Email kontakt.

 

Propozycja marketingowo-promocyjna My mobile to nie tylko tradycyjne reklamy internetowe, ale również rozmaite akcje specjalne (niestandardowe). Całość została podzielona na czytelne pakiety, które szczegółowo zostały opisane poniżej.

 

Produkty reklamowe My mobile są zlokalizowane w najskuteczniejszych miejscach, dzięki czemu przekaz marketingowy dociera do potencjalnych klientów. Witrynę odwiedza bardzo atrakcyjna grupa docelowa osób w wieku 25-34 lat (odsyłacz kieruje do profilu Fan Page serwisu na Facebooku).

 

Kafelkowa rewolucja reklamowa w My mobile v3.0!

 

Tego jeszcze nie było. My mobile przygotował akcję marketingową, która upraszcza do minimum reklamę w serwisie oraz przy okazji znacznie obniża koszt prowadzenia działań promocyjnych. Tylko teraz jeden kafelek (kreacja o wymiarach 300×250 px) jest w atrakcyjnej cenie 500 PLN netto za miesięczną kampanię. To prawdopodobnie najlepsza propozycja współpracy PR/reklamowej w Polsce w tak opiniotwórczym medium, którego artykuły były cytowane nawet przez rzeczników wielkich sieci komórkowych. Jego lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. W przypadku większych kreacji wystarczy pomnożyć ilość kafelków i to wszystko. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pula kafelków reklamowych jest ograniczona wyłącznie do 12 sztuk. Dokładniejsze szczegóły oraz przykładową wizualizację graficzną znajdziemy poniżej.

[AKTUALIZACJA]

Akcja marketingowa obowiązuje do odwołania i ma zachęcić wszystkie chętne podmioty do współpracy oraz przy okazji postawienie na niestandardowe produkty reklamowe serwisu My mobile. Naturalnie koszt zwykłych kreacji displayowych ma być znacznie tańszy oraz w zasięgu każdego.

 

my-mobile-revolution

 

Sukcesy My mobile W INTERNECIE

 

Zobacz prezentację zawierającą osiągnięcia www.my-mobile.pl/succes.pdf. To właśnie w tej prezentacji zostały przedstawione sukcesy, liczba użytkowników i wiele innych ciekawych informacji, które potwierdzają najwyższą jakość produktu pomimo jego hobbystycznego charakteru. Średnia ocena treści prezentowanych w niniejszym serwisie My mobile to 4,7/6 w opinii czytelników.

 

Marki współpracujące z My mobile

 

marki-wspolpracujace-z-my-mobile-6

 

My mobile REKLAMA (standardowa)

 

Pakiet PLATYNOWY/3x kafelki – najbardziej efektowna kreacja 970×250 px pod logiem na wszystkich podstronach (cena 1500 PLN netto za miesięczną kampanię)
– nowość (przy zakupie 3x kafelków, produkt reklamowy w postaci tapety GRATIS na 3 dni)!

 

Pakiet ZŁOTY/2x kafelki – duża kreacja 700×250 px pod logiem na wszystkich podstronach (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię

 

Pakiet SREBRNY/2x kafelki – pionowa kreacja 300×500 px na prawym boku wszystkich podstron pod wyszukiwarką (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

Pakiet SREBRNY EKO/1x kafelek – pionowa kreacja 300×250 px na prawym boku wszystkich podstron pod wyszukiwarką (cena 500 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

Pakiet SZAFIROWY/2x kafelki – pozioma kreacja 600×250 px po pierwszym/przed drugim akapitem artykułu/w środku treści (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię)
– nowość (przekaz marketingowy tylko tutaj najskuteczniej dociera do odbiorcy)!

 

Pakiet SZAFIROWY EKO/1x kafelek – pozioma kreacja 300×250 px po pierwszym/przed drugim akapitem artykułu/w środku treści (cena 500 PLN netto za miesięczną kampanię)
– nowość (przekaz marketingowy tylko tutaj najskuteczniej dociera do odbiorcy)!

 

Pakiet BRĄZOWY/2x kafelki – pozioma kreacja 600×250 px na końcu każdego artykułu/początku formularza komentarzy (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

Pakiet BRĄZOWY EKO/1x kafelek – pozioma kreacja 300×250 px na końcu każdego artykułu/początku formularza komentarzy (cena 500 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

Pakiet BONUSOWY/2x kafelki – efektowna kreacja 1000×250 px na środku strony głównej jest nie tylko idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej, ale dodatkowo wzmacnia jego przekaz (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię) > zobacz przykład

 

My mobile KREACJE – przykładowe wizualizacje są dostępne na www.my-mobile.pl/kreacje

 

My mobile AKCJE SPECJALNE (niestandardowe)

 

Kustomizacja LOGO – jest idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej i polega na zaciekawieniu czytelnika np: w związku z premierą nowego produktu na rynku (cena 500 PLN netto za tygodniową kampanię) > zobacz przykład

 

Tapeta TŁA – jest idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej i polega na zmienieniu tła (cena 500 PLN netto za tygodniową kampanię) > zobacz przykład
– nowość (przy zakupie 3x kafelków, ten produkt reklamowy jest GRATIS na 3 dni)!

 

My mobile RECENZJA – obszerny artykuł z recenzją np: aplikacji, usługi sieciowej czy danego sprzętu mobilnego jak chociażby smartfonu, telefonu komórkowego (cena 1000 PLN netto za publikację)

 

Seria TEMATYCZNA –  jest idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej i polega na umieszczeniu na końcu wybranych artykułów komunikatów mówiących, że marka jest sponsorem danej serii tematycznej. Targetowanie odbywa się po wybranych zagadnieniach np: mobilność (cena 1000 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

Artykuł SPONSOROWANY – gotowy artykuł w serwisie My mobile, który będzie oczywiście oznaczony na końcu o jego komercyjnym charakterze (cena 500 PLN netto za publikację)

 

My mobile KONKURS – konkurs w serwisie My mobile ma formę artykułu i jest nie tylko idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej, ale jeszcze pozwala wykreować pozytywny wizerunek marki (cena 1.500 PLN netto za publikację)

 

My mobile SONDA – to zabawa polegająca na zadaniu pytania czytelnikom w formie głosowania na dany temat związany np: z mobilnością, jest ona nie tylko idealnym dopełnieniem wszystkich powyższych standardowych form reklamy internetowej, ale jeszcze pozwala wykreować pozytywny wizerunek marki (cena 500 PLN netto za miesięczną kampanię)

 

My mobile OPEN – serwis jest oczywiście otwarty na wszelkie inne propozycje działań marketingowo-promocyjnych (cena do uzgodnienia)

 

Czy istnieje możliwość NEGOCJACJI CENY?

 

Jak najbardziej – serwis My mobile zawsze chce promować podmioty pierwszy raz nawiązujące współpracę marketingową. Wyjątkiem są jedynie produkty reklamowe objęte już jakąś akcją rabatową czy też dużą zniżką

 

Forma ROZLICZENIA

 

Umowa o dzieło oraz Rachunek do umowy o dzieło – jest to najwygodniejszy sposób zawiązania współpracy w tej chwili z serwisem My mobile

 

Przygotowane przez

jest autorem 6 informacji na tej witrynie.

  My mobile © 2008-2017. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt