Bardzo drogi jest nowy Plush Mix na tle Virgin Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

bardzo-drogi-jest-nowy-plush-mix-na-tle-virgin-mobile

Plush, submarka sieci komórkowej Plus postanowiła nieco zepsuć premierę jakiejś nowej oferty internetowej dla smartfonów przygotowanej przez telkoma Play (poznamy ją już o godzinie 10.00). W związku z tym zaprezentowała odświeżoną taryfę mix. Plush Mix, bo tak się ona nazywa oferuje klasyczny No Limit w cenie doładowania za 60 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym pojęciem należy rozumieć nieograniczone rozmowy oraz SMSy do wszystkich połączone z pakietem internetowym o wielkości 2 GB. Oczywiście przypomina to doskonale znany produkt No Limitu w Virgin Mobile, tyle że za 29 PLN. Z drugiej strony musimy pamiętać o oferowaniu smartfonu czy nawet drona (na co wskazuje ulotka) w niższej cenie przez Plush Mix. Marne jest to jednak pocieszenie. Dotyczy to także darmowego dostępu do Facebooka i Instagrama.

Coraz więcej osób bowiem przekonuje się do zakupu telefonu komórkowego w sklepie połączonego z jakąś najlepszą ofertą sieci na kartę, którą już znamy chociażby z kwietniowego notowania My mobile RANKING. Na koniec warto też dodać, że wybrane starsze opcje zasileń ulegają pogorszeniu. I tak przy doładowaniu za 50 PLN znika bonus w postaci nielimitowanych SMSów do wszystkich. Więcej szczegółów poznamy dosłownie za kilka godzin na oficjalnej witrynie www.plushbezlimitu.pl.

(fot. Plush/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Bardzo drogi jest nowy Plush Mix na tle Virgin Mobile”

  1. Tomek Odpowiedz

    Mam VM od początku kwietnia br. Prawdziwa wolność telefonowania bez obaw o wysokie koszty. A to wszystko za tylko 29 zł. Wszyscy z domu dzwonimy z tego telefonu ile się da i gdzie popadnie nie myśląc o kosztach. Rewelacja i polecam.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt