Dziwny bug z systemową aplikacją Muzyka, której nie można zaktualizować w sklepie Windows Phone Store

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

dziwny-bug-z-systemowa-aplikacja-muzyka-ktorej-nie-mozna-zaktualizowac-w-sklepie-windows-phone-store

Po prawie równym roku użytkowania, Windows Phone pokazał pazurki w postaci bardzo dziwnego błędu. Problem polega na tym, że z dedykowanego sklepu Windows Store nie można zainstalować aktualizacji systemowej aplikacji Muzyka. Za każdym razem proces pobierania przebiega pomyśle, ale później mamy bug.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kod błędu 80073cf6 zwraca problem związany z pamięcią cache, która wymaga zwolnienia. Co jednak najśmieszniejsze, Windows Phone nie ma takiej opcji jak chociażby Android. Nie pomaga też restart smartfonu, czyli jego ponowne uruchomienie. W efekcie ciągle naszym oczom będzie się ukazywać jedynka przy kafelku z torbą na zakupy, co może być dla wielu osób irytujące.

Być może aplikacja Muzyka nie wytrzymała 20 GB plików MP3 na karcie microSD, stąd całe zamieszanie. Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć o wynikach Microsoftu za 1Q/2015. Gigant z Redmond zanotował aż 6,6 miliarda dolarów zysku przy przychodzie 21,7 miliarda dolarów (z czego 1,5 miliarda to wynik Windows Phone). W sumie sprzedało się też 8,6 miliona smartfonów Lumii, co stanowi 17% wzrost na tle danych sprzed roku.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Dziwny bug z systemową aplikacją Muzyka, której nie można zaktualizować w sklepie Windows Phone Store”

 1. Op3n Odpowiedz

  kiedys pobrałem myTube za darmo, dzisiaj jest ona płatna, gdy chce ją ponownie pobrać i zainstalować widnieje że jest ona kupiona ale podczas instalacji wyrzuca z błędem 80004005 i tak mam przy kilku płatnych co kiedyś były darmowe.

 2. Kamil Odpowiedz

  Też macie taki dziwny błąd w aplikacji Muzyka (tej standardowej) na Windows Phone, że trzeba poczekać kilka minut od jej uruchomienia, aby program zauważył dodane pliki MP3 do pamięci? Niestety po wejściu dajmy na to w album Native One Republic, trzeba swoje odczekać, bo nie widać nowej muzyki na wejściu jak to było w Windows Phone 8 w sekcji historia 😐

 3. xmN Odpowiedz

  Czy udało się rozwiązać ten problem? Po hard resecie mam ten błąd przy instalacji praktycznie każdej możliwej aplikacji…

  • Kamil

   Podobno trzeba pobawić się w wyłączenie automatycznego ustawiania godziny

 4. Kamil Odpowiedz

  Niestety ten tutorial też nie działa w moim przypadku:

  Niewiele dokumentacja dla tego błędu w odniesieniu do Windows Mobile, więc będziemy musieli spróbować kilka ogólnych rzeczy pierwsze.

  Wyczyszczenie pamięci podręcznej i robi reset rozwiązuje wiele problemów, więc zróbmy, że w pierwszej kolejności. Przejdź do Ustawienia -> Aplikacje -> Internet Explorer i stuknij w Usuń historię. Kiedy to się zakończy, przytrzymaj Power i Volume down na 15 sekund aż ponownym uruchomieniu telefonu. Po to ponownie, przejdź do Ustawienia -> E-mail i konta. Kliknij i przytrzymaj na koncie Microsoft i wybierz Sync. Następnie sprawdzić, czy można pobrać lub uaktualnić wszystkie aplikacje.
  Jeśli to nie pomoże, przejdź do Ustawienia -> Data + czas i wyłącz automatyczne aktualizacje i sprawdzić, czy działa.
  Sam błąd oznacza czegoś brakuje z plików aplikacji, ale fakt, że nie jest to dokonania wszystkim pozwala mi wierzyć, inaczej teraz.

  Daj nam znać, jak poszło!

  Pozdrawiam,
  Kevin JS

  źródło: http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdapps/error-80073cf6-when-installingupdating-apps/e6eba01f-1f5d-41de-91a8-3b7a2fe79c53?auth=1

  • Kamil

   Niesamowita historia, wreszcie zadziałało, ale dopiero po 5 godzinach (nie błyskawicznie) i mogę słuchać normalnie ulubionych utworów w aplikacji Muzyka. Jedyny minus to brak wyświetlania okładek, ale zapewne i ten bug się z czasem naprawi. Co ciekawe, jedna MP3-ka wysłana z komputera przez Bluetooth bez problemów ma wyświetlaną okładkę, pewnie dlatego iż jest nowym plikiem

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt