Apple nie przestaje zaskakiwać swoimi pomysłami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

apple-nie-przestaje-zaskakiwac-swoimi-pomyslami

Właśnie okazało się, że smartfony Samsung GALAXY S 6 oraz GALAXY Note 4 dysponują najlepszymi wyświetlaczami na rynku. Takie jest zdanie firmy DisplayMate. Jednak to koncern Apple szykuję dla nas prawdziwą bombę technologiczną na nadchodzącą przyszłość, na co wskazują jej wnioski patentowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczą one także wyświetlacza. Otóż Apple planuje wdrożyć podobne rozwiązanie, które ma Samsung GALAXY S 6 Edge z zakrzywionym ekranem. Jego pomysł jest jednak znacznie lepszy. Apple nie będzie się bawił w jego zakrzywianie, a umiejscowienie zupełnie nowych wyświetlaczy bo bokach obudowy telefonu. Dzięki temu będą one idealnie leżały pod kątem 90 stopni, a nie w formie łuku.

W efekcie smartfon leżący na biurku, które ma wyżej blat niż łóżko obok będzie jeszcze lepiej pełnił swoją informacyjną formę, dajmy na to zegarka emitowanego wyłącznie na bocznej matrycy. Z pewnością dzięki tej innowacji Apple znowu zarobi krocie. To jeszcze nie wszystko. Jego wyświetlacze mają odczuwać siłę nacisku na touchpad, co z pewnością znajdzie zastosowanie w nowych funkcjach czy bardziej wymagających grach. Kto wie, czy te opcje nie pojawią się w wodoodpornym iPhonie 6S z ekranem 2K.

(fot. Apple/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Apple nie przestaje zaskakiwać swoimi pomysłami”

 1. Kamil97 Odpowiedz

  Rozwiązanie dobre… ale na wyciągnięcie kasy z portfela. Ostatnio Samsung i Apple próbują oskubać klientów na zero. Potwierdzeniem tego jest cena Galaxy S6 i IPhone 6.

 2. Janusz Odpowiedz

  No cóż chciałoby się powiedzieć jedni kopiują od drugich tylko nie dosłownie zmieniając lekko formę. A klienci na tym korzystają i to jest fajne, zgodzę się z poprzednikiem ceny są zbyt wysokie na Polską kieszeń.

  • Kamil

   Wspominalem o tym wiele razy w My mobile. Gdyby Apple iPhone 6 w Polsce kosztowal 800 PLN z miejsca bylbym murowanym hitem sprzedazy jak w USA. Nikt by nie kupowal innych marek o B-brandach (troche zerujacych na polskiej biedzie) nie wspominajac

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt