Flipboard dostepny na smartfony Windows Phone z 512 MB RAM

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

flipboard-dostepny-na-smartfony-windows-phone-z-512-mb-ram

Genialna aplikacja Flipboard w momencie swojej oficjalnej premiery na Windows Phone rozczarowała sporą ilość użytkowników ograniczeniem w postaci wymogu aż 1 GB RAM pamięci operacyjnej. Jak doskonale wiemy, przeszło 70% smartfonów napędzanych mobilnymi kafelkami to low-endy z 512 MB RAM.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na całe szczęście aplikacja Flipboard już została zaktualizowana dla urządzeń budżetowych. Deweloperzy zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zoptymalizowali program pod kątem 512 MB RAM pamięci operacyjnej, czego najlepszym dowodem jest powyższy zrzut ekranu z Nokii Lumia 625. Produkt pobierzemy tradycyjnie z dedykowanej podstrony sklepu Windows Phone Store.

Wystarczy tylko odwiedzić adres www.windowsphone.com/en-us/store/app/flipboard/e5723a43-42c8-4e25-b322-115f07bd44f1. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że również inni deweloperzy pójdą tym śladem. Wystarczy spojrzeć chociażby na firmę Rovio Mobile, której produkcja Angry Birds Go nie działa na 512 MB RAM. To samo można powiedzieć o GTA San Andreas, choć na komputerach z dokładnie taką samą ilością pamięci operacyjnej gra więc pływała na średniej klasy kartach graficznych.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Flipboard dostepny na smartfony Windows Phone z 512 MB RAM”

  1. Kamil Odpowiedz

    Fajna jest ta funkcja z podpisem nowe w Windows Phone 8.1 (w ósemce jej nie ma) po zainstalowaniu świeżej aplikacji na ich pionowej liście 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt