Aplikacja Flipboard debiutuje na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacja-flipboard-debiutuje-na-windows-phone

Stało się. Po wielu miesiącach zapowiedzi, kultowa aplikacja Flipboard do tworzenia cyfrowego magazynu ze źródeł swoich ulubionych serwisów internetowych stała się dostępna na Windows Phone. Microsoft już nawet wykorzystywał ikonę programu w materiałach prasowych modelu Nokia Lumia 830. Kto nie wierzy, niech rzuci okiem na powyższą grafikę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pochodzi ona autentycznie z centrum multimediów przeznaczonych dla prasy. Niestety nie obyło się bez zgrzytów. Aplikacja Flipboard do instalacji wymaga smartfonów z 1 GB RAM pamięci operacyjnej niczym nowoczesna gra. Jest to niedopuszczalne, gdyż na Androidzie (wersje 2.2 Froyo oraz 2.3 Gingerbread) można było ją zainstalować nawet na telefonie komórkowym Samsung GALAXY Pro z zaledwie 384 MB RAM na pokładzie.

Najwidoczniej coś zostało nie do końca dobrze zoptymalizowane przez programistów, którzy zapewne pracowali pod presją czasu nad szybkim udostępnieniem produktu na platformę mobilną Microsoftu. Aplikację Flipboard na Windows Phone znajdziemy w dedykowanym sklepie www.windowsphone.com/en-us/store/app/flipboard/…/4f1. Co ciekawe, jest też wersja programu w sklepie BlackBerry World na www.appworld.blackberry.com/webstore/content/34960888/?countrycode=PL&lang=en, ale zapewne jest to tylko szybki port z wydania na Androida.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt