Here Maps dostępne dla smartfonów Samsung GALAXY i nie tylko

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

here-maps-dostepne-dla-smartfonow-samsung-galaxy-i-nie-tylko

Here Maps, czyli największy wyróżnik marketingowy Nokii z Windows Phone w postaci nawigacji czy świetnych map potrafiących działać w trybie offline (bez połączenia internetowego po wcześniejszym pobraniu paczki dla Polski o wadze niecałych 300 MB) trafia właśnie do urządzeń Samsunga. Wkrótce to samo stanie się z innymi producentami mobilnych urządzeń, co stawia sprawę w jeszcze bardziej ciekawym świetle.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie można zapominać, że dział Nokii odpowiedzialny za rozwój map Here Maps wciąż działa niezależnie od Microsoftu, który przejął sektor sprzętowy smartfonów. Tak więc ta decyzja nie powinna nikogo tutaj dziwić, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą duże pieniądze z tytułu podpisanych kontraktów. Pierwszym urządzeniem w jakim pojawią się mapy Here Maps będzie ku zaskoczeniu najnowszy inteligentny zegarek Samsung Gear S.

Później to samo stanie się ze wszystkimi smartfonami koreańskiego producenta z linii produktowej linii GALAXY. Potwierdza to komunikat prasowy na www.company.nokia.com/en/news/press-releases/2014/08/29/here-for-samsung-fresh-maps-for-the-new-samsung-gear-s. Pytanie tylko czy dotyczyć to będzie również takich dziadków jak chociażby GALAXY Pro z kapitalną sprzętową klawiaturą QWERTY. Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Samochód rejestrujący mapy dla Here Maps faktycznie jeździł po ulicach Torunia, czyli ojczyzny My mobile.

(fot. Samsung/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Here Maps dostępne dla smartfonów Samsung GALAXY i nie tylko”

  1. Kamil Odpowiedz

    To nie koniec rewelacji związanych z Here Maps. Według najnowszych doniesień, Nokia ma bardziej skupić się na rozwoju tego programu na Androida oraz iOS, a nie Windows Phone. W sumie nie powinno to nikogo dziwić, mobilne kafelki mają najlepszy produkt Here Maps. Czas teraz nadgonić konkurencyjne platformy względem rozwoju

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt