Nowy ekran blokady oficjalnie dostępny dla wszystkich w sklepie Windows Phone Store

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

nowy-ekran-blokady-oficjalnie-dostepny-dla-wszystkich-w-sklepie-windows-phone-store

Microsoft znowu bardzo pozytywnie zaskoczył swoich klientów. Dopiero co przecież informował świat o masowej aktualizacji smartfonów wyposażonych w Windows Phone 8 do wersji 8.1, a już mamy kolejny dobry przykład. Chodzi o udostępnienie darmowego tytułu o nazwie Live Lock Screen. Pozycja wprowadza do mobilnych okienek zupełnie nowy, bardziej animowany ekran blokady. Co niezwykle ważne, aplikacja wbrew wcześniejszym spekulacjom nie działa wyłącznie na urządzeniach z 1 GB RAM pamięci operacyjnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Również tańsze smartfony budżetowe z 512 MB RAM na pokładzie bez problemu zainstalują, a następnie będą mogły bez przeszkód używać tego ciekawego produktu. Po kilku minutach zabawy trzeba przyznać, że robić to on potrafi wrażenie na użytkowniku, choć i tak najlepsze są standardowe rozwiązania. Najlepszym dowodem jest obrazek numer trzy (pierwszy z prawej strony, na tle dwóch początkowych z nowymi rozwiązaniami występującymi po lewej części) z powyższego zdjęcia.

Mamy do wyboru kilka animacji, możliwość ręcznej zmiany tła graficznego czy też jakiegoś pięknego motywu automatycznie pobieranego z wyszukiwarki Bing. W tym ostatnim przypadku możemy nawet zmieniać częstotliwość odświeżania zdjęcia. Aplikacja nowego ekranu blokady w wersji beta jest dostępna wyłącznie dla Windows Phone 8.1. Znajduje się ona oczywiście w sklepie Windows Phone Store www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/live-lock-screen-beta/f5685f66-5e43-46f9-b95e-bfc2a4a15de3.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt