Brak teledysków (chwilowy) grupy medialnej VEVO w aplikacji YouTube HD na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

brak-teledyskow-chwilowy-grupy-medialnej-vevo-w-aplikacji-youtube-hd-na-windows-phone

Przez kilka dni użytkownicy kapitalnej aplikacji YouTube HD na Windows Phone (będącej zamiennikiem w postaci braku oficjalnego programu) mogli zaobserwować bardzo ciekawe, choć niepokojące zjawisko. Chodziło o brak możliwości odtwarzania w jej środku  najbardziej znanych teledysków z grupy medialnej VEVO. W efekcie kliknięcia na dany materiał użytkownik był przekierowany na zewnętrzną witrynę mobilną YouTube.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku nie było widać symboli jakości klipu wideo, mianowicie LQ/HQ/HD. Wydawać się więc mogło, że koncern Google (na zlecenie VEVO) postanowił ostatecznie odciąć pępowinę do swoich zasobów nieoficjalnym klientom. Na szczęście po kilkudziesięciu godzinach sytuacja wróciła do normy. Dzięki temu najbardziej znanych wokalistów dalej możemy oglądać w aplikacji YouTube HD. Warto też dwa słowa wspomnieć o tytule VEVO. Jego aplikacja także świetnie wyświetla teledyski, które często są poprzedzane reklamami i to na samym początku bez możliwości szybkiego pominięcia.

Ostatnie najnowsze wydanie zostało nawet w całości spolszczone (są też opisy artystów z kraju nad Wisłą). Nie zdziwmy się więc, jak któregos dnia znikną wszystkie teledyski z YouTube i trzeba będzie je oglądać w dedykowanym programie VEVO na Androida www.play.google.com/…/details?id=com.vevo&hl=pl, iOS www.itunes.apple.com/…/vevo-watch-music-videos/id385815082?mt=8 czy Windows Phone www.windowsphone.com/…/vevo/8f9d0607-bf96-e011-986b-78e7d1fa76f8.

(fot. VEVO/Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt