Darmowa transmisja meczy FIFA World Cup 2014 Brazil tylko w sieci T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowa-transmisja-meczy-fifa-world-cup-2014-brazil-tylko-w-sieci-t-mobile

Miłośnicy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. Najpierw bowiem okazało się, że z brazylijskiego mundialu odpadły już reprezentacje Hiszpanii czy Anglii, nie wspominając o porażce Włoch z Kostaryką dosłownie przed kilkudziesięcioma minutami. Niestety klienci tylko jednej sieci komórkowej mogą za darmo oglądać w telefonach mecze i to w jakości HD.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tymi szczęśliwcami są abonenci nowej taryfy T-Mobile Jump. Klienci po zainstalowaniu aplikacji TVP Stream (jedyny oficjalny polski nadawca FIFA World Cup 2014) mogą bez jakichkolwiek opłat korzystać ze streamingu wideo. W dodatku na ostrość obrazu także nie powinni narzekać, ponieważ mówimy o standardzie 720p. Współczesne wyświetlacze telefonów komórkowych już od dawna obsługują nie tylko HD, ale i Full HD o 2K nie wspominając.

Co warto nadmienić, aplikacja rekomendowana do tego celu, czyli TVP Stream doczekała się wersji na Windows Phone. Tym samym na łączności chociażby Wi-Fi lub bezpłatnej LTE w Red Bull Mobile także możemy oglądać emocjonujące spotkania bez dodatkowych kosztów. Więcej szczegółów o opisywanej wyżej promocji T-Mobile Jump znajdziemy na oficjalnej podstronie www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/tvp.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10586 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Darmowa transmisja meczy FIFA World Cup 2014 Brazil tylko w sieci T-Mobile”

  1. Remek Odpowiedz

    Dobra apka i jeszcze lepiej działa, 720możliwe, ale w gorzej jakości też można spokojnie oglądać na telefonie bez grymasów zdecydowanie polecam- nie pobierana danych w TM za korzystanie. 

    • Kamil

      Niestety nie widzę jej w Windows Phone Store, pewnie ma wymagania 1 GB RAM pamięci operacyjnej i dlatego. Dziwne, bo przecież nie jest to wymagająca gra 3D 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt