Facebook dobrze zrobił przejmując Oculus VR, jeśli efekt będzie taki jak w teledysku Duke Dumont – I Got U

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

facebook-dobrze-zrobil-przejmujac-oculus-vr-jesli-efekt-bedzie-taki-jak-w-teledysku-duke-dumont-i-got-u

Wyobraźmy sobie sytuację, że zakładamy magiczne okulary i przenosimy się gdzieś na tropikalną wyspę jak w święcącym obecnie triumfy teledysku Duke Damont o tytule I Got U z liczbą przeszło 6 milionów odsłon. W efekcie bardzo trudno będzie rozróżnić rzeczywistość rozszerzoną od czystej fikcji generowanej przez algorytmy informatyczne. Tak może wyglądać przyszłość technologii. Wspominamy o tym w kontekście niedawnego przejęcia firmy Oculus VR przez społecznościowego giganta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Facebook przeznaczył na transakcję 2 miliardy dolarów, co wcale nie było znowu tak kosmiczną stawką na tle 19 miliardów wyłożonych za komunikator WhatsApp. Doskonale wiedział on co robi, być może za kilka lat z Facebooka będziemy korzystać w zupełnie inny sposób. Nie używamy przy tym niczego prócz głowy. Wystarczy spojrzeć na profil znajomego, by nastąpił automatyczny pokaz slajdów. Zapomnijmy o myszce czy ekranie dotykowym smartfonu lub tabletu jak to jest obecnie.

Co ciekawe, twórcom googli Oculus VR grożono za sprzedaż marki Facebookowi, ponieważ wcześniej społeczność crowdfundingowa finansowała projekt. W momencie przejęcia przez giganta traci ona swoją dotychczasową niezależność oraz wpływ na jego realny rozwój. Więcej szczegółów na temat tego innowacyjnego produktu znajdziemy na oficjalnej witrynie www.oculusvr.com. Poniżej prezentowany jest naprawdę kapitalny wideoklip, o którym wspominano w pierwszym akapicie.

(fot. Oculus VR/Facebook/My mobile studio)

DUKE DUMONT – I GOT U

Przygotowane przez

jest autorem 11244 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Facebook dobrze zrobił przejmując Oculus VR, jeśli efekt będzie taki jak w teledysku Duke Dumont – I Got U”

 1. Zakrza Odpowiedz

  Kiedyś to był portal telekomunikacyjny, teraz więcej tu muzyki (o ile można nazwać to muzyką) niż ciekawych informacji. Usuwam z „lubie to!”

  • Kamil

   My mobile nigdy nie było portalem, tylko serwisem. Nie czepiaj się, artykuł tzn. felieton moim zdaniem bardzo ciekawy

  • Zakrza

   No tak, to zmienia postać rzeczy. Skoro jest serwisem to przecież logiczne, że pisze o „muzyce”. Wybacz, że myślałem, że tematyka jest inna.
   Każdy kto nie potrafi przyjąć krytyki uważa, że inni się „czepiają”. Poziom taki sam jak „chyba ty”.
   Felieton ciekawy, bo sam go napisałeś!

  • Kamil

   Musisz sie przyzwyczajac. Przedrukow z zagranicznych mediow bedzie znacznie mniej kosztem unikatowych artykulow/felietonow oznaczonych jako My mobile PREMIERA

  • Zakrza

   Kompletnie nie czaję o co Ci chodzi. Czyli teraz będziesz pisał o wszystkim, a nie tylko o telekomunikacji i sieciach komórkowych?
   Każdy ma jakąś tam swoją ulubioną muzykę, ale nie rozumiem po co ją wpieprzać do serwisu o innej tematyce.
   Pozdrawiam.

  • Kamil

   Ciekawostki zawsze mile widziane w My mobile. Dzisiaj wieczorem dostaniesz sporą porcję artykułów czysto telekomunikacyjnych. Część z nich będzie materiałami unikatowymi najwyższej jakości oznaczonymi jako My mobile HQ z dopiskiem PREMIERA jak w HBO

  • Kamil

   Dzisiaj nie będzie artykułów, może jutro. Człowiek ma jednak już serdecznie dość komputera w domu po wcześniej spędzonych 8h pracy w biurze…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt