Grę z pliku APK instalujemy do skutku, nawet jak są nieudane próby

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

gre-z-pliku-apk-instalujemy-do-skutku-nawet-jak-sa-nieudane-proby

Wielką zaletą największego na świecie mobilnego systemu operacyjnego (zgarniającego około 80% udziałów smartfonów) jest jego otwartość. Android bowiem oferuje swobodne instalowanie aplikacji spoza jedynego słusznego miejsca w postaci sklepu Google Play. U konkurencji iOS czy Windows Phone jest to niemożliwe. Oczywiście nie wliczamy tutaj nieoficjalnej ingerencji w oprogramowanie polegające na jego odblokowaniu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto w tym miejscu zastosować się do pewnej wskazówki. Nie zrażajmy się niepowodzeniami podczas nieudanych instalacji plików APK. W takiej sytuacji powtarzamy czynność do skutku. Może się bowiem zdarzyć, że po 5-tej, góra 10-tej próbie pozornie niedziałająca pozycja wreszcie zacznie normalnie funkcjonować. Tak właśnie się stało w przypadku świetnej gry Angry Birds Rio 2. Po serii niepowodzeń tytuł się zainstalował poprawnie.

Pozycja jest naprawdę udana. Nie dość, że mamy innowacje w postaci delfinów do uwolnienia z klatek to jeszcze na deser producent pierwszy raz w swojej wieloletniej historii zdecydował się na odważny ruch w postaci odświeżenia grafik ptaków wystrzeliwanych z procy. Teraz są one zdecydowanie bardziej efektowniejsze oraz przyjemniejsze dla oka. Do tego dochodzi jak zawsze świetna oprawa dźwiękowa nawiązująca do filmu animowanego ze słonecznego, brazylijskiego Rio.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt