Nielimitowane rozmowy lub SMSy w Plusie nawet przy zerowym stanie konta są możliwe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

nielimitowane-rozmowy-lub-smsy-w-plusie-nawet-przy-zerowym-stanie-konta-sa-mozliwe

Sieć komórkowa Plus przygotowała nową promocję o nazwie Zero do wyboru. W jej ramach możliwe jest prowadzenie rozmów lub wysyłanie SMSów ze wszystkimi osobami u tego operatora. Pewnym utrudnieniem jest zaś fakt, że oferta dostępna jest wyłącznie w taryfie Plus na Kartę więcej w Plusie. Tym samym możemy mówić o pewnej poprawie tej wcześniejszej mocno przeciętnej opcji, gdzie po doładowaniu za 50 PLN zyskiwaliśmy No Limit w sieci aktywny 30 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz mamy dokładnie to samo, ale tak długo jak aktywne jest konto. Przypomnijmy, że w standardowych opcjach Plusa zasilenie 50 PLN oznacza 90 dni ważności, a nie 100 dni jak u konkurencji. Aktywacja promocji Zero do wyboru w przypadku rozmów odbywa się krótkim kodem *136*11*31# oraz SMSów *136*11*30#. Koszt jednorazowego uruchomienia to 3 PLN. Niestety słowo lub użyte w tytule artykułu jest kluczowe. Nie można bowiem aktywować dwóch opcji jednocześnie i mieć raz na zawsze spokój. 

Musimy wybierać, jedno albo drugie ale to już taki urok Polkomtela oraz jego promocji. Zawsze musi być jakiś haczyk, który ostatecznie psuje cały wydźwięk naprawdę niezłych ofert. Inni jakoś nie rozdzielili tych połączeń z wiadomościami tekstowymi i zupełnie normalnie funkcjonują. Na pocieszenie możemy jedynie w tym miejscu dodać, że Plus ma najlepszą jakość sieci co słusznie potwierdza jego hasło marketingowe, lider technologii LTE. Więcej szczegółów o najnowszej promocji Zero do wyboru znajdziemy w komunikacie prasowym znajdującym się na oficjalnej podstronie www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1050.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Nielimitowane rozmowy lub SMSy w Plusie nawet przy zerowym stanie konta są możliwe”

  1. Remek Odpowiedz

    To byłoby dobre, naprawdę dobre z dwa lata temu przy aktualnych ofertach wypada blado (pomińmy to ze to promocja czasowa), przykład z brzegu taryfa TT frii, dniówka sms do wszystkich sieci bez limitu trzeba mieć tylko ważne połączenia wychodzące i nic się nie płaci. 

    • Remek

      Tak to już jest, pewnie RWK jak ktoś ma to promocja też to wyłącza, powiem szczerze, że po poprawkach w TT i Heyah musieliby zrobić coś naprawdę mocnego, żeby to miało sens i było zachęcające. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt