Orange One No Limit albo roczna ważność konta

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Z dużym poślizgiem w stosunku do oficjalnych zapowiedzi rzecznika, ale wreszcie mamy No Limit w ofercie Orange One na kartę. Pomarańczowy operator potwierdził wprowadzenie atrakcyjnego bonusu w formie nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich sieci po wykonaniu doładowania konta.

Niestety, podobnie jak w T-Mobile czy Heyah po jej aktywowaniu nie ma możliwości powrotu do dalszego korzystania z rocznej ważności konta. Co jednak najgorsze, w Orange nie można już nigdy przejść do tej opcji. Nie pomoże nam nawet późniejsza zmiana taryfy na starszą (inną niż Orange One). Tak mówi regulamin (pkt. 13). Poniżej prezentujemy jego dokładną treść.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Użytkownik od tego momentu ma 31 dniowy termin ważności numeru na połączenia wychodzące. Jedynym rozwiązaniem jest chyba w takiej sytuacji jest przeniesienie numeru do innego operatora, a następnie powrót do pomarańczowego telkoma. W praktyce gra zupełnie nie jest warta świeczki, jeżeli ktoś chce się cieszyć wolnością w kwestii doładowania konta w dowolnym dla niego czasie. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o bonusach występujących po zasileniach. Na początek musimy aktywować taryfę Orange One krótkim kodem *101*65# o ile oczywiście z niej jeszcze nie korzystamy. Następnie włączamy promocję *101*62#.

Od tego momentu zasilenie z przedziału 25-39 PLN będzie skutkowało otrzymaniem 5 dni na nielimitowane rozmowy oraz SMSy ze wszystkim sieciami. Swoją drogą to szkoda, że Orange nie poszedł śladami Plusa (czy T-Mobile i Heyah), gdzie próg zaczynał się już od 20 PLN. Na pocieszenie u pomarańczowego dostawcy od niższej kwoty 40-99 PLN (zamiast 50 PLN) otrzymamy 10 dni mobilnej wolności. Tradycyjnie zaś dla sum wyższych od 100 PLN w górę otrzymamy 20 dni bezpłatnych rozmów czy SMSów ze wszystkimi operatorami. Promocja jest ważna do 30 listopada bieżącego roku. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie telkoma.

(fot. Orange/My mobile studio)

Fragment regulaminu Orange One No Limit:

13. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z wyłączeniem promocji „Konto ważne rok”. Promocja „Konto ważne rok” będzie automatycznie wyłączona, a ważność Konta Głównego ustawiana będzie na okres 31 dni licząc od przystąpienia do Promocji. Włączenie Promocji Nielimitowanych Rozmów i SMS-ów skutkuje brakiem możliwości ponownego przystąpienia do promocji „Konto ważne rok”, nawet po upływie obowiązywania lub po wyłączeniu Promocji Nielimitowanych Rozmów i SMS-ów.

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Orange One No Limit albo roczna ważność konta”

 1. a. Odpowiedz

  13-nasty punkt regulaminu to i treść musi być poważnie zastanawiająca 😉 oferta najmniej porywająca spośród wszystkich „nołlimituf”

 2. Remek Odpowiedz

  Nie wiem jak tutaj, ale w heyah jeszcze da się wrócić, nie wiem czy tak miało być, ale po skończeniu no limits można wrócić do rocznej i później znowu skorzystać z no limits 🙂

 3. Kyuss Odpowiedz

  Tak jak pisze Remek. Wystarczy z pozycji ustawień telefonu w menu wpisać *100 i roczna ważność konta wraca. A co najlepsze potem można znowu skorzystać z No Limits i tak w kółko:)

 4. Kamil Odpowiedz

  Niestety No Limit w Orange w Pre-paidzie One zostaje zakończony z dniem 15 stycznia 2013 roku 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt