Po włączeniu No Limitu w T-Mobile i Heyah tracimy roczną ważność konta po każdej rozmowie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znamy już dokładne szczegóły No Limitu występującego w T-Mobile oraz Heyah przy doładowaniu. Jak wcześniej zapowiadaliśmy wartości nominałów nie ulegają żadnej zmianie. I tak dla zasileń 20-49 PLN otrzymujemy 5 dni nielimitowanych rozmów oraz SMSów ze wszystkimi sieciami. Dla kwot 50-99 PLN będzie to z kolei 10 dni i dla sum większych niż 99 PLN całe 20 dni.

Zarówno T-Mobile jak i Heyah dokładają jeden, ale za to potężny haczyk. Niestety po włączeniu promocji No Limit tracimy roczną ważność konta po każdej rozmowie telefonicznej. Według regulaminów mamy wtedy zaledwie 31 dniowy termin, w którym działają nam połączenia wychodzące.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W nim z kolei nie ma żadnej możliwości powrotu do rocznej ważności konta. Trzeba zapewne doładować konto i w zupełnie nowym cyklu rozliczeniowym aktywować ponownie usługę. Przypomnijmy, że w T-Mobile za włączenie rocznej ważności konta odpowiadał krótki kod *100*68#, z kolei dla Heyah jest to dokładnie ta sama komenda *100*68#. Dla jeszcze większej wygody naszych czytelników zostały one zalinkowane do oficjalnych podstron telkomów.

Na pocieszenie możemy dodać, że No Limit nie wyklucza innych ofert obniżających koszty stosowanych przez użytkowników. Okresy ważności bonusów nie sumują się, ważny jest tylko ten najdłuższy. Jeżeli ktoś chciałby jednak włączyć ofertę No Limit to w przypadku T-Mobile trzeba użyć kodu *100*473#. Potem klient ma 5 dni na wykonanie zasilenia. W Heyah będzie to *100*374#. Tutaj również mamy 5 dni czasu na zrobienie doładowania.

Podobnie jak ostatnio, w rzędach cyfr zastosowaliśmy wygodne odsyłacze do oficjalnych witryn sieci komórkowych. W dodatku promocja automatycznie się nie przedłuża (trzeba powtarzać całą procedurę z wpisywaniem kodów). Szkoda, że tak dobrą ofertę Polska Telefonia Cyfrowa przyprawiła niepotrzebnym kwasem. Wielu nieświadomych użytkowników T-Mobile na kartę czy Heyah będzie z pewnością rozczarowana faktem utraty rocznej ważności konta oraz konieczności wykonania kolejnego doładowania w celu jej przywrócenia.

(fot. T-Mobile/Heyah/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Po włączeniu No Limitu w T-Mobile i Heyah tracimy roczną ważność konta po każdej rozmowie”

  1. whed Odpowiedz

    WYSŁAŁEM *100*68#. I KONTO WRÓCIŁO -HEYAH JEST WIELKIE jestem z nimi od początku Ale muszę przyznać ze anty promocja adrenalinę mi podniosła już myślałem że im podziękuję.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt