Rzecznik Play jest też na Wykopie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

rzecznik-play-na-wykopieNiektórzy nie trawią tego serwisu za zbyt dużą ilość śmieciowych informacji, nawet jak są to tylko żarty. Mowa o polskim Wykop.pl. Teraz na nim swoje oficjalne konto ma również rzecznik sieci komórkowej Play. Trochę to dziwne, że chce on się komunikować z tą dosyć specyficzną społecznością.

Strategia marketingowa zakładała chyba tylko występowanie sytuacji awaryjnych, gaszenie pożarów, tych z gatunku social media marketingu. Konto jest na www.wykop.pl/…/RzecznikPLAY. Oczywiście nie jest to pierwsza sytuacja, w której ten serwis występował w telekomunikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dawno, dawno temu, ponieważ niemalże równo 3 lata wstecz to sieć komórkowa Plus współpracowała z tym portalem. W ramach promocji oferowała nawet bezpłatny dostęp do Wykopu. Warunek był jeden. Trzeba było korzystać ze standardowej przeglądarki telefonu. Wszelkie Opery Mini nie wchodziły grę, ponieważ one używały swoich zewnętrznych serwerów do przetwarzania danych. W efekcie Plus traktował takie połączenia jako obce i normalnie naliczał opłaty z tytułu transferu. Przykład zielonego operatora był wyjątkowy. Zarówno sieci komórkowe Orange czy T-Mobile nie pokusiły o wprowadzenie podobnej promocji do swojej oferty. Kto wie, może lada moment zobaczymy ją własnie w Play.

(fot. Play/Wykop/My mobile studio)

Jest to przykład artykułu My mobile PREMIUM. W przypadku wykorzystania tej informacji przez inne serwisy prosimy o podanie źródła w formie linku.

Przygotowane przez

jest autorem 9140 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Rzecznik Play jest też na Wykopie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt