Twój pierwszy telefon z kamerą, Nokia 108

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

twoj-pierwszy-telefon-z-kamera-nokia-108Bardzo niskich lotów telefony budżetowe. Z tym teraz będzie kojarzyła się nam dawna legenda telekomunikacyjna, mianowicie firma Nokia. Po przejęciu jej przez amerykański koncern Microsoft nie ma już mowy o produkcji zaawansowanych smartfonów. Zostały tylko i wyłącznie feature phony, które za góra 5 lat będą bez dwóch zdań zastąpione tanimi inteligentnymi słuchawkami.

Twój pierwszy telefon z kamerą, tak Nokia reklamuje model 108 (jest też wersja Dual-SIM). Cechuje go obecność aparatu fotograficznego oraz kamery wideo, co jest swoistego rodzaju wyjątkiem dla tej grupy produktów. Ich parametry oczywiście nie powalają. Aparat ma jakość VGA (bez autofocus czy diody doświetlającej LED) i kamera zaledwie QVGA@15fps. Nie dano nawet tych 30 klatek na sekundę znacznie poprawiających płynność nagrywanych materiałów. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Reszta specyfikacji nie odstaje od tego co zaprezentowaliśmy przed chwilą. Ekran ma wielkość 1.8 cali o rozdzielczości 128×60 px (ach te stare, piękne czasy Sony Ericssona K510i z w pełni animowanym menu) i paletą 65 tysięcy kolorów. Pamięć wewnętrzna na pliki to uwaga 4 MB, którą da się na szczęście rozszerzyć o 32 GB dzięki zastosowaniu karty microSD. W kwestii łączności znajdziemy Bluetooth 3.0 z technologią Slam i co prawda GPRS, ale nie mamy przeglądarki. Z pewnością zatem nie uświadczymy w Nokii 108 funkcji internetu czy MMS. Mimo, że są to proste telefony do dzwonienia to można było dodać te proste kwestie. Sytuację może uratować ręczne zainstalowanie aplikacji Java, które aparat obsługuje. Największymi zaletami telefonu są bez dwóch zdań długi czas baterii o pojemności 950 mAh wynoszący około 30 dni w stanie czuwania, Radio FM z RDS oraz cena wynosząca 99 PLN. Więcej informacji znajdziemy na www.my-mobile.com.pl/index.php/2013/08/22/uwazajmy-na-telefony-bez-funkcji-mms-oraz-nternetu i w materiale promocyjnym poniżej.

(fot. Nokia/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY NOKIA 108

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt