Ikona mobilności z utrudnioną funkcją wykonywania przelewów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

ikona-mobilnosci-z-utrudniona-funkcja-wykonywania-przelewow

Nie ma chyba dnia, w którym w telewizji nie miałaby miejsca emisja reklamy mBanku jako ikony mobilności z kapitalnym utworem zespołu Rudimental z Johnem Newmanem o tytule Feel The Love. Po praktycznych testach oficjalnej aplikacji mBank na smartfony można niestety napotkać na rażące niedopracowania. Co niezwykle istotne, dotyczą one niesłychanie ważnej funkcji przelewów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie dochodzi do takiego paradoksu, że kilka lat temu, jeszcze za pomocą Opery Mini oraz feature phonów wygodniej się przelewało pieniądze z jednego rachunku na drugi za pośrednictwem pełnowartościowej witryny, serwisu transakcyjnego tego największego w Polsce banku internetowego. Czas teraz przejść do wad aplikacji mobilnej mBank na telefony komórkowe. Użytkownicy nie mogą kopiować numerów kont z historii operacji.

Później rodzi to ogromne problemy w przypadku chęci wykonywania przelewu do znajomych, u których już wcześniej robiliśmy transakcje (chociażby oddawaliśmy dług za pizzę). Często przycisk kopiowania jest dostępny w zdecydowanie mniej istotnych sekcjach menu. Druga sprawa to brak kapitalnej funkcji wykonaj przelew ponownie jak na ekranie komputera. Wystarczyło bowiem wybrać starą operację z historii, by ją za chwilę ponowić w banalny sposób z małą modyfikacją przelewanej kwoty.

(fot. MBank/My mobile studio)

REKLAMA MBANKU JAKO IKONY MOBILNOŚCI

UTWÓR Z REKLAMY MBANKU – RUDIMENTAL & JOHN NEWMAN / FEEL THE LOVE

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Ikona mobilności z utrudnioną funkcją wykonywania przelewów”

 1. Zespół mBank Odpowiedz

  W aplikacji nie ma możliwości skopiowania numeru konta. Można natomiast robiąc przelew wyszukać lupką odbiorcę, który już się pojawił w historii i wtedy wykonać do niego przelew. Można również zapisać odbiorców w książce, lub wykonać przelew na numer telefonu znajomego.
  Pozdrawiamy
  Zespół mBanku

  Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.

  • Kamil

   Niby ok, wyszukałem lupką osobę w historii, ale niestety nie widzę opcji wykonania do niej przelewu (aplikacja mBank na Windows Phone)

 2. Kamil Odpowiedz

  Według najnowszych badań, mBank jest także najbardziej mobilny pod względem liczby klientów (733.144) korzystających z aplikacji na telefon lub wersji lite witryny internetowej, a po nim można spotkać takie tuzy jak PKO BP (441.000 użytkowników) czy Bank Pekao SA (421.548)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt