Nagroda dla Muzodajni Plusa za promowanie legalnej sprzedaży muzyki przez Internet

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nagroda-dla-muzodajni-plusa-za-promowanie-legalnej-sprzedazy-muzyki-przez-internetSieć komórkowa Plus podczas drugiego dnia Festiwalu TOP Of The TOP w Operze Leśnej w Sopocie z dumą świętowała 5 już urodziny Muzodajni. Podczas gali poinformowano, że każdego roku pobierane jest aż pół miliona (500.000) utworów w legalny sposób. Podkreślano dobitnie ten fakt wielokrotnie, bowiem Polska bryluje we wszelkiego rodzaju statystykach piractwa muzycznego.

W ten sposób Muzodajnia otrzymała nagrodę za promowanie legalnej sprzedaży muzyki przez Internet od stowarzyszenia wydawców. Warto jeszcze przypomnieć, że ceny plików MP3 nie są wysokie. Za kwotę 5 PLN użytkownik zyskuje dostęp do 25 utworów. Daje to nam średni koszt na poziomie zaledwie 20 groszy (0,20 PLN).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto klienci sieci komórkowej Plus oraz Cyfrowego Polsatu nie zapłacą za transfer danych wykorzystanych w procesie ściągania muzyki do pamięci telefonu. Bez wątpienia jest to kolejny duży atut. Niestety, pliki audio w serwisie Muzodajnia posiadają pewną wadę. Nie mają one przygotowane w pełni tagów z okładkami włącznie. Tym samym esteci czy też graficy będą czuli się mocno zawiedzeni myślą, że ich odtwarzacze muzyczne wyświetlają wielką czarną plamę zamiast zdjęcia artysty. Nie wspominamy już tutaj o ręcznej pracy jaką trzeba później wykonać za pośrednictwem komputerowego programu MP3 Tag. Oczywiście są jeszcze serwisy streamingowe, ale nie czarujmy się faktem, że wiele osób nigdy się do nich nie przekona z uwagi na większe wykorzystanie baterii.

(fot. Muzodajnia)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt