Aż 10 utworów za darmo do pobrania w Muzodajni dla klientów Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

az-10-utworow-za-darmo-do-pobrania-w-muzodajni-dla-klientow-plusaW telewizji muzycznej VIVA (choć ma ona coraz mniej wspólnego z tą kategorią) możemy zauważyć sporą ilość reklam promujących usługę Muzodajnia, w której nowi klienci mogą pobrać aż 10 utworów muzycznych w terminie 7 dni od daty aktywacji na swój telefon komórkowy artysty Will I Am z płyty Willpower bez jakichkolwiek opłat. Dotyczy to nawet transferu pliku w sieci internetowej, choć wtedy trzeba być użytkownikiem operatora Plus.

W tym celu wystarczy jedynie wysłanie darmowego SMS o treści M na numer 1608. Potem co miesiąc otrzymamy 25 plików MP3 za 8 PLN. I właśnie na tym elemencie skupimy naszą uwagę, ponieważ Muzodajnia zastosowała haczyk. Masa klientów z pewnością zapomni o szybko wykorzystanym bonusie, natomiast później opłata co 30 dni 8 PLN będzie automatycznie występowała. Musimy zatem pamiętać o ręcznej dezaktywacji usługi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt tego za nas nie zrobi. W terminie miesiąca powinniśmy wysłać drugiego SMSa o treści STOP M na ten sam numer 1608. Potwierdza to regulamin akcji. Tylko wtedy skorzystamy z promocji naprawdę za darmo. W przeciwnym razie tak się nie stanie. Szkoda, że sporo osób wpadnie w maliny przygotowane przez niezawodnych jak zawsze marketingowców. Na szczęście z pomocą serwisu My mobile nam to nie grozi. Na koniec jeszcze w formie muzycznej ciekawostki prezentujemy utwór z wyżej wymienionego albumu Willpower Will I Am. Tym razem proponujemy utwór This Is Love. Oczywiście z promocji darmowych 10 plików MP3 mogą skorzystać klienci innych sieci komórkowych. Oni jednak zapłacą normalne stawki za transmisję danych do pamięci telefonu. Więcej szczegółów o tej interesującej ofercie znajdziemy na www1.plus.pl/muzodajnia/main/comparison.html.

(fot. Muzodajnia/Plus/My mobile studio)

WILL I AM – THIS IS LOVE

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt