Wytwórnia Sony Music Entertainment dołącza do Muzodajni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

wytwornia-sony-music-entertainment-dolacza-do-muzodajniMuzodajnia to wielokrotnie zachwalana usługa na łamach serwisu My mobile. Główny wpływ na to miały niskie i przystępne ceny legalnej, cyfrowej muzyki dosłownie na każdą kieszeń. Oczywiście podczas pobierania plików nie płaciliśmy za wykorzystywany transfer danych. Teraz Muzodajnia doczekała się dwóch bardzo pozytywnych zmian na lepsze.

Po pierwsze możemy ściągać dane w wyższej jakości 256 kb/s, co ma kolosalne znaczenie dla wszystkich miłośników jeszcze lepszego odtwarzania muzyki (choć tak naprawdę wystarczy wartość 192 kb/s w zupełności, czego niestety nie można powiedzieć o słabym poziomie 128 kb/s). Drugą ważną kwestią jest fakt dołączenia wielkiej wytwórni Sony Music Entertainment. Dzięki niej Muzodajnia może zaoferować swoim klientom łącznie aż 3,5 miliona utworów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Sony Music w 2008 roku na wskutek wykupienia większościowego pakietu udziałów zmieniło nazwę dotychczasowego Sony BMG Music. Tym samym w katalogu Muzodajnii pojawiają się takie gwiazdy jak Alicia Keys (naszym starym zwyczajem muzycznym prezentujemy poniżej artykułu jej najbardziej znany oraz jednocześnie ceniony teledysk Fallin’ w całej dyskografii), Rebecca Ferguson, Rita Ora, Ciara, Michael Jackson, Whitney Houston, Christina Aguilera, Sade, Shakira, Beyonce, Britney Spears czy Celine Dion. Nie jest to pierwsze tak ważne wydarzenie w historii serwisu Muzodajnia. W lutym 2011 roku zaczął on współpracę z Warner Music Group. Przełożyło się to później na obecność takich gwiazd jak chociażby kalifornijskiego zespołu rockowego Linkin Park (wcześniej niedostępnego w Muzodajni).

(fot. Sony Music/Plus/Muzodajnia/My mobile studio)

ALICIA KEYS – FALLIN’

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt