Darmowe rozmowy do wszystkich sieci na Przystanku Woodstock od Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowe-rozmowy-do-wszystkich-sieci-na-przystanku-woodstock-od-playTo już pewne. Podobnie jak to było rok temu, Play zapewni uczestnikom Przystanku Woodstock mających numer u filetowego operatora, darmowe rozmowy do wszystkich sieci przez 4 dni. Rozwiązanie będzie możliwe do aktywowania wyłącznie na terenie tego festiwalu muzycznego w Kostrzynie nad Odrą.

P4 emituje z kolei reklamy telewizyjne na wielu stacjach. Poniżej prezentujemy materiał filmowy, w którym główną rolę gra Jurek Owsiak. W tle można również zauważyć rockową wersję bardzo lubianych sprzedawców z salonu Play z całej wcześniejszej serii spotów promocyjnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zaliczają się do tego grona liczne produkcje z Kamilem Bednarkiem, Czesławem Mozilem czy Michałem Żebrowskim. Wkrótce Play przedstawi więcej szczegółów na temat tego sponsorowanego przez siebie wydarzenia. Oczywiście gdy one się pojawią, niniejszy artykuł zostanie zaktualizowany. Jednego z kolei możemy być pewni teraz. Na uczestników Przystanku Woodstock czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz interesujących gadżetów. Pojawi się druga edycja nietuzinkowej, bo wielkiej tuby (albo raczej bębna), na której każdy może złożyć swój oryginalny, pamiątkowy podpis. Pole do marketingowego popisu Play będzie miał zatem całkiem spore i tę szansę wykorzysta.

(fot. Play/My mobile studio)

REKLAMA PLAY WSPIERAJĄCEGO PRZYSTANEK WOODSTOCK

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Darmowe rozmowy do wszystkich sieci na Przystanku Woodstock od Play”

  1. Kamil Odpowiedz

    Od 31 lipca do 3 sierpnia bieżącego roku klienci Play wybranych usług pre-paid i mix mogą zatwierdzić kod *111*333*1# oraz zacząć korzystać z promocji darmowych rozmów do wszystkich sieci 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt