Muzyka za pizzę w Muzodajni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeglądając podstronę Muzodajni dostępną w mobilnym portalu Plusa natrafiliśmy na ciekawą promocję, którą operator jeszcze mało promuje. Co ciekawe dotyczy ona pizzy, a więc  bardzo popularnego przysmaku dla wielu osób. Choć oficjalnej informacji brakuje (na stronach Plus GSM) łatwo możemy się domyślić, że zakup pizzy użytkownicy będą dodatkowo otrzymywać darmową muzykę.

Można ją będzie oczywiście dalej pobrać za pośrednictwem serwisu Muzodajnia należącego do Polkomtela (właściciel sieci Plus). Liczba klipów muzycznych będzie wynosiła aż 30 pozycji. Jest to tak naprawdę jedyne zdanie, które wciąż mało nam mówi. Dotyczy to zwłaszcza szczegółów tej promocyjnej akcji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na szczęście więcej informacji możemy znaleźć na oficjalnych podstronach Telepizzy. Sama zasada promocji do złudzenia przypomina ostatnią promocję głośników Logitech. Tutaj jednak intensywniej możemy korzystać z oferty. Klienci zdecydowanie częściej bywają w lokalach, niż dokonywują zakupów specjalistycznych głośników komputerowych. Trzeba przyznać, że jest to już kolejny bardzo dobry przykład ciekawych działań marketingowych w tej właśnie sieci komórkowej.

(fot. Telepizza/Muzodajnia)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt