Kolejne smartfony celebryci w T-Mobile, Magdalena Różczka oraz Kamil Bednarek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

kolejne-smartfony-celebryci-w-t-mobile-magdalena-rozczka-oraz-kamil-bednarekNo i doczekaliśmy się dalszej części historii reklam T-Mobile na Facebooku nawiązujących do drogich gwiazd występujących w spotach sieci komórkowej Play. Chodzi oczywiście o akcję marketingową, w której celebrytami są smartfony, a nie mocno rozpoznawalne osoby. Przypomnijmy, że wcześniej T-Mobile parodiował trochę Kubę Wojewódzkiego oraz Czesława Mozila.

Teraz na jego celowniku znalazły się aktorka Magdalena Różczka z serialu Lekarze TVN oraz wokalista Kamil Bednarek grający muzykę reggae. T-Mobile na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił humorystyczne grafiki właśnie do nich nawiązujące. Pierwsze zdjęcie ma klimat szpitalny, z kolei drugie jamajski.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomina o tym czapeczka w charakterystycznych kolorach. Zapewne jutro, tzn. dzisiaj rano napiszą o tym inne witryny telekomunikacyjne. Nie zmienia to jednak faktu, że pierwszy w tej kwestii był serwis My mobile. Jeśli już o reklamach mowa to warto jeszcze na sam koniec przypomnieć równie ciekawą historię względem fioletowego operatora. Okazało się bowiem, że Michał Żebrowski jest w Plusie choć reklamuje przejście do Play. To tylko pokazuje, jak mało prawdziwy oraz autentyczny w dzisiejszym mocno skomercjalizowanym świecie jest przekaz marketingowy. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że T-Mobile przedstawi godną uwagi odpowiedź na ofertę NJU Mobile. W tej chwili prowadzone zabawy na Facebooku tak naprawdę nie wnoszą żadnych namacalnych korzyści dla jego klientów. Ci z pewnością oczekują powiewu świeżości.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Kolejne smartfony celebryci w T-Mobile, Magdalena Różczka oraz Kamil Bednarek”

  1. Jopik Odpowiedz

    W tym tygodniu powinni już zaprezentować nową ofertę, chociaż jeśli ma wyglądać ja RBM to mogę nawet poczekać, bo lepiej coś dopracować niż robić na kolanie. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt