Plus wprowadza LTE dla mas, czyli dla klientów Pre-paid

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-wprowadza-lte-dla-mas-czyli-dla-klientow-pre-paidNo i po raz kolejny sprawdziły się przewidywania serwisu My mobile. Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku zapowiadaliśmy wprowadzenie superszybkiego internetu mobilnego w technologii LTE od Plusa dla klientów Pre-paid. Z dniem 27 marca 2013 roku, czyli w najbliższą środę ten historyczny moment dla polskiej telekomunikacji stanie się faktem.

Wcześniej przyjemność korzystania z LTE wiązała się z podpisaniem kontraktu. Teraz dosłownie każdy będzie mógł korzystać z dobrodziejstw technologii czwartej generacji. Jest to niezwykle ważne, ponieważ na rynku będzie dostępnych coraz więcej nowoczesnych smartfonów z łącznością LTE (2013 rok ma być wręcz nimi obsypywany). Wreszcie będzie można wykorzystać ich pełny potencjał internetowy. Gdy jeszcze połączymy do tego najmocniejszą sieć Plusa to sprawa wygląda naprawdę nieźle i zachęcająco.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Czas jednak przejść do standardowych stawek rozwiązania Plus Internet na kartę. Minuta rozmowy kosztuje nas 0,29 PLN, SMS 0,19 PLN, MMS 0,40 PLN, z kolei transfer danych to 0,01 PLN za każde 300 kB. Oczywiście w tego typu ofertach zazwyczaj nie obowiązują wszelkie inne promocje typu darmowe rozmowy w sieci czy specjalne pakiety wiadomości obniżające koszty do wszystkich. Mimo wszystko osoby korzystające głównie z internetu powinny być zadowolone, tym bardziej że Plus dodaje pewne bonusy do doładowań. W dodatku zielony operator na swoich stronach biura prasowego chwali się wydłużeniem czasu ważności konta w wybranych opcjach. Co prawda nie są one tak duże, ale cieszy nawet drobna poprawka tych opcji w Plus Internet na kartę.

Poniżej dla jeszcze lepszej wygody podaliśmy wartość paczki w sytuacji, gdy przeznaczamy środki z doładowania na transfer danych oraz w pierwszej kolejności czystego gratisa. I tak zasilenie kwotą 10 PLN skutkuje otrzymaniem bonusa 7,05 MB/razem 300 MB (aktywne 7 dni), 20 PLN to już 745,5 MB/1,3 GB (na 14 dni), 30 PLN to 1,15 GB/2 GB (30 dni), 50 PLN to 4,1 GB/5,5 GB (60 dni), 75 PLN to 6,4 GB/8,5 GB (90 dni), 100 PLN to aż 12,15 GB/15 GB (120 dni). Na deser mamy też doładowanie kwotą 150 PLN, które premiowane jest czasem ważności 150 dni oraz prezentem w postaci 30 PLN do wykorzystania na dowolne usługi telekomunikacyjne. Jest też rozwiązanie Nocny Transfer w cenie 10 PLN, gdzie zyskujemy nieograniczone surfowanie.

Choć tak naprawdę mamy limit 50 GB w godzinach od 1.00 do 7.00. Szkoda, że pora ta została odrobinę skrócona, zarówno od góry jak i od dołu. Trzeba również wspomnieć o pewnym haczyku, mianowicie płatnym dostępie do usługi szybki Internet LTE za 10 PLN miesięcznie, choć ramach trwającej aktualnie promocji nic nie zapłacimy za tą przyjemność. Na koniec warto dodać, że bonusy są i tak większe od tego co mamy w Orange Free na kartę. Pewnym minusem jest tylko krótszy czas ważności w wybranych opcjach, jak 60 dni zamiast 90 przy zasileniu 50 PLN. Pozostaje zatem nic innego tylko czekać na premierę taryfy Orange Smart na kartę. Odpowiedź ze strony pomarańczowego operatora powinna pojawić się na rynku jeszcze w tym miesiącu.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Plus wprowadza LTE dla mas, czyli dla klientów Pre-paid”

  1. diztonz Odpowiedz

     O jakiej odpowiedzi operatorów (innnych niż Plus i CP) możemy rozmawiać ? Lte na kartę to Plus ! Reszta jest na technologicznym drzewie …

  2. Kamil Odpowiedz

    To prawda, ale nie zapominajmy ze jeszcze w tym roku LTE na rynku ma zadebiutowac u operatora Play oraz T-Mobile 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt