Plus w 2013 roku wdroży usługę LTE dla klientów Pre-paid

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dzisiaj Plus na swoich stronach biura prasowego opublikował dosyć skomplikowany (typowo techniczny) komunikat dotyczący wprowadzenia smartfonów odsługujących standard LTE. Ten obecnie jest dosyć kłopotliwy dla telefonów komórkowych. Niestety mało który model może się pochwalić obsługą tej nowoczesnej technologii komórkowej, gdyż króluje łączność 3G napędzana HSDPA czy HSPA+.

Według nieoficjalnych informacji Plus w 2013 roku przymierza się do uruchomienia LTE również dla klientów Pre-paid. Obecnie z niego korzystać mogą wyłącznie użytkownicy posiadający kontrakt. Ciekawe, czy zielony operator udostępni LTE wszystkim użytkownikom z marszu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Osoby posiadające smartfon z obsługą 4G z pewnością będą takim rozwojem wypadków mocno zadowoleni. Bardziej prawdopodobny jest wariant z dedykowanymi ofertami internetowymi. Z drugiej jednak strony mowa była na jego witrynach o słuchawkach obsługujących LTE bez niedogodności dodzwonienia się do nas podczas aktywnej transmisji w 4G. To może oznaczać, że faktycznie w następny rok może być przełomem w kwestii prędkości mobilnego surfowania w smartfonie. Nie wolno też zapominać o ekspansji w tym samym czasie ekranów w jakości Full HD czy niezwykle wydajnych aparatów z procesorami czterordzeniowymi. Jedno jest pewne, szykuje się nam gorący (jak to zawsze w jej przypadku bywa) w telekomunikacji okres.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10600 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt