Play zdecydowanie najlepszÄ… sieciÄ… w Polsce po 1Q/2013
|
|
|
- wtorek, Marzec 26, 2013, 4:48
- Praktyczne
- 6 komentarzy
Sieć komórkowa Play jest samodzielnym, zdecydowanym liderem po pierwszym kwartale bieżącego roku (1Q/2013). Takie są wnioski po trzech opublikowanych zestawieniach My mobile RANKING. We wszystkich tegorocznych przeglądach fioletowy operator panował i rządził. Tak było zarówno w styczniu, lutym jak i w marcu.
Przy okazji sukcesu Play warto wspomnieć o tzw. grupie pościgowej, która jest naprawdę blisko lidera. Drugi gracz to Virgin Mobile. Czerwono-czarny telkom jak do tej pory zawsze był tuż za liderem, a to przecież coś znaczy. Trzecim graczem jest MBank Mobile, który poza marcowym notowaniem dzielił tę lokatę wspólnie z Red Bull Mobile.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
W nim sieć sygnowana logiem czerwonego byka wypadła z pudła na czwarte miejsce (razem z MTV Mobile). Tym samym minimalnie, ale jednak był gorszy od MBank Mobile. Aktualnie zatem Red Bull Mobile jest czwarty. Swoją drogą to niezwykle ciekawie zapowiada się kwietniowe notowanie. Jeśli tylko na rynek wejdzie długo oczekiwany Vectone Mobile Polska to możemy być świadkami nie tyle drobnych roszad, co dużego przetasowania i to na samym szczycie tabeli. Niestety wciąż nie ma na nim telkoma Manta Mobile, choć był zapowiadany już dawno temu. Swoje trzy grosze w tej kwestii może również dorzucić Orange z nową taryfą Smart. Póki co, Play kroczy dumnie po swoje kolejne zwycięstwo w całym 2013 roku jak to zrobił w minionym, 2012-tym. Poprzednio triumfował natomiast Red Bull Mobile, co może być dla niektórych sporym zaskoczeniem.
(fot. My mobile studio)
–
Zwycięzcy My mobile RANKING™ – najlepszych operatorów pre-paid (notowania 01/2013 – 03/2013):
–
1. Play – Styczeń 2013
1. Play – Luty 2013
1. Play – Marzec 2013
–
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
6 komentarzy do “Play zdecydowanie najlepszÄ… sieciÄ… w Polsce po 1Q/2013”
Skomentuj







Z tego co czytalem to ten vectone movile to straszny badziew, tzw. tani złodziej
Poki co nie wyrokowalbym zbyt wczesnie Vectone Mobile, moze on nas w przyszlosci bardzo pozytywnie zaskoczyc
Anglicy bardzo narzekajÄ…, Vectone ma standardy „polskiego” t-mobile albo i gorsze
Z ich cennika wynika zupelnie co innego, masa swietnych promocji sie zapowiada w PL, choc nie mam pojecia jak wyglada sytuacja u tego telkoma w UK…
v vectone tak jak w tmobile jest opoznione naliczanie kosztow rozmowy internetu wiec lapia ludzi na minusy sam po takiej akcji mialem -80 zl na koncie
Kamil, bo tu nie chodzi o cennik tylko o praktykę i jakość.