Tede leci na Hawaje w ramach akcji USA 50SS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tede-leci-na-hawaje-w-ramach-akcji-usa-50ssNo i po raz kolejny sprawdziły się przewidywania serwisu My mobile. Właśnie została oficjalnie potwierdzona informacja odnośnie kolejnego przystanku wielkiej wyprawy po Ameryce z udziałem znanego polskiego rapera. W ramach niezwykle ciekawego projektu USA 50SS Tede poleci na Hawaje, a nie na Alaskę.

W sumie to trudno było się spodziewać innej decyzji. Każdy przecież zdecydowanie bardziej woli ciepły klimat niż siarczyste mrozy. Zdaniem My mobile na tym się nie skończy i na finał akcji 50 Stanów Świadomości Tede jeszcze zawita na dziewiczą Alaskę. To jednak nie wszystko. Red Bull Mobile we współpracy z nowym partnerem Sony (już nie LG jak ostatnio) przygotował konkurs.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Zwycięzca dołączy do ekipy USA 50SS i osobiście zwiedzi gorące Hawaje. Trzeba tylko skorzystać ze specjalnej aplikacji internetowej dostępnej na www.usa50ss.wrzuta.pl/dolacz-do-ekipy/wez-udzial. Galerię zdjęć wraz z opisami możemy oglądać już teraz na www.usa50ss.wrzuta.pl/galeria-zgloszen. Mamy czas na zgłoszenia do 24 marca 2013 roku. Na pocieszenie następna trójka otrzyma kolejno smartfona Sony Xperia Z oraz dwie sztuki Sony Xperia J. Od 1 kwietnia będziemy mogli zaś oglądać pierwsze pilotażowe odcinki z wyprawy na Hawaje, natomiast od 18 kwietnia rusza cykl pełną parą. Co niezwykle ważne, streaming kanału 50 Stanów Świadomości – Dogrywka w telefonie komórkowym będzie znowu darmowy dla klientów Red Bull Mobile. Znajdziemy go na www.youtube.com/user/USA50ss. Jest to miły gest telkoma, ponieważ pobrane dane są wtedy naprawdę spore. Więcej szczegółów znajdziemy na blogu rzecznika Play.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9168 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt