USA 50SS, czyli 50 Stanów Świadomości z Tede i Red Bull Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

USA 50SS, czyli 50 Stanów Świadomości to nazwa naprawdę bardzo dobrze zapowiadającej się akcji marketingowej sieci Red Bull Mobile. Jak przystało na ekstremalnego operatora, możemy się spodziewać w związku z tym wydarzeniem wielu ciekawych przygód, które czekają znanego polskiego rapera Tede. Artysta zwiedzi chyba najbardziej zadziwiający kraj świata, czyli USA.

W ciągu 50 dni odwiedzi on wszystkie 50 stanów. Jego głównym środkiem transportu jest samochód. W międzyczasie muzyk będzie opowiadał nam i poznawał kulturę miejscowych regionów Stanów Zjednoczonych począwszy od Nowego Jorku po Los Angeles. Będzie zatem przekrój całego USA od wschodniego do zachodniego wybrzeża. Amerykanie w tym miejscu zapewne by powiedzieli od East Coast do West Coast.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Zwłaszcza w kulturze hip-hop toczone były małe wojenki między artystami pochodzącymi z tych dwóch zupełnie różnych światów. Czeka nas zatem interesujące wydarzenie. Przez ten czas będziemy świadkami ciągłej podróży liczącej aż 25.000 KM przez 6 stref czasowych, 4 strefy klimatyczne. Zostanie zużyte przy okazji 1.600 litrów paliwa oraz 400 godzin poświęconych na samą drogę. Wszystko odbywa się spontanicznie bez scenariusza oraz wyreżyserowanych ról. Oczywiście nie sposób przy tej okazji nie zauważyć działań promujących telkoma Red Bull Mobile oraz producenta LG.

Koreańskie przedsiębiorstwo stosuje marketingową technikę product placement równie zgrabnie co Orange w Kobiecie Na Krańcu Świata (w obu przypadkach mamy do czynienia z apsektem podróżowania oraz poszerzania horyzontów). Red Bull Mobile przypomina natomiast o darmowym korzystaniu z serwisu YouTube, gdzie można bezpłatnie śledzić kolejne odcinki wyprawy. Są one dostępne na kanale www.youtube.com/user/USA50ss. Szkoda tylko, że ta opcja jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów sieci czerwonego byka. Więcej szczegółów na temat nietuzinkowej akcji USA 50SS znajdziemy na oficjalnej witrynie www.usa50ss.wrzuta.pl/red-bull-mobile. Poniżej prezentujemy kilka klipów zapowiadających te wydarzenie.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

ZAPOWIEDŹ 50SS

PROBLEMY Z WYLOTEM NA LOTNISKU PRZEZ HURAGAN SANDY

PRZYGOTOWANIA PRZED PODRÓŻĄ

Przygotowane przez

jest autorem 9315 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “USA 50SS, czyli 50 Stanów Świadomości z Tede i Red Bull Mobile”

  1. Kamil Odpowiedz

    Poprawione, wystarczy bardzo łatwo zapamiętać, że Westerny to przecież filmy o Dzikim Zachodzie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt