Najciekawsze odcinki USA 50SS z Tede i Red Bull Mobile (część 5/5)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze nie tak dawno startowała wielka wyprawa po Ameryce, a już mamy jej koniec. Na początku trzeba jednak zaznaczyć, że nie wszystkie Stany udało się zwiedzić, czego najlepszym dowodem jest zdjęcie obok artykułu. Widać na nim wyraźnie sprytne zakręty, które mają na celu tylko zaliczenie granic administracyjnych wybranych obszarów.

Tak naprawdę wyłącznie gwiazdki oznaczają stworzenie pełnowartościowego materiału na temat danego Stanu. W dodatku nie zahaczono nawet w najmniejszym stopniu o Alaskę czy Hawaje. Wynika to oczywiście z ich dalszego położenia względem USA.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Trzeba przyznać, że ostatnia odsłona nie była najlepsza pod względem jakości. Część krótkich odcinków została tworzona na szybko, co mocno wytknęli czujni widzowie w formie ostrych komentarzy. Mimo tego, wybrane materiały były wciąż dobre. Wystarczy tylko przypomnieć odcinki z Nowym Orleanem, Panama City Beach (znane z filmu Truman Show) czy z przypadkowym spotkaniem w Los Angeles znanego rapera The Game, który trenował na siłowni. Zabłysnął on takimi utworami w wielkim świecie muzyki jak chociażby Hate It Or Love It, How We Do, Dreams. 

Poniżej prezentujemy pięć najciekawszych odcinków. Choć może w tym miejscu powinniśmy powiedzieć trzech, ponieważ dwa są materiałami ekskluzywnymi. Jeżeli ktoś przegapił tą kapitalną wyprawę po USA i nie bardzo ma ochotę oglądać wszystkich 50 odcinków to zachęcamy naszych czytelników do obejrzenia tylko tych najlepszych. Zostały one starannie wyselekcjonowane przez serwis My mobile. Są dostępne pod tagiem 50SS, czyli 50 Stanów Świadomości. Co ciekawe, być może powstanie kontynuacja przygód w USA.

Takie można odnieść wrażenie po obejrzeniu wybranych odcinków. Zapewne P4, sponsor tej podróży (na jego zlecenie była ona przygotowana) był zadowolony z wyników promocyjnej akcji marketingowej. Naszym zdaniem najlepszy był odcinek z Miami. Szkoda tylko, że popularny artysta Tede nie odwiedził podczas wyprawy kultowych miejsc dla nurtu hip-hop. Mamy tutaj na myśli oczywiście dzielnicę Bronx w Nowym Jorku oraz Compton w Los Angeles. Był co prawda wątek z biednym Detroit, z którego wywodzi się Eminem, jednak było to stanowczo za mało.

(fot. Red Bull Mobile/Wrzuta/My mobile studio)

1. NOWY ORLEAN USA 50SS (ODCINEK 42)

2. PANAMA CITY BEACH USA 50SS (ODCINEK 44)

3. BONUS Z LOS ANGELES USA 50SS (ODCINEK 47 – 4:38 THE GAME)

4. BONUS Z LOS ANGELES USA 50SS (ODCINEK 48 – 1:21 NATALIA SIWIEC)

5. PODSUMOWANIE W MIEJSCU STARTU USA 50SS (ODCINEK 50)

Przygotowane przez

jest autorem 9315 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt