Darmowe doładowanie 10 PLN dla osób aktywujących starter Virgin Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowe-doladowanie-10-pln-dla-osob-aktywujacych-starter-virgin-mobileChoć walentynki już się zakończyły (a wraz z nimi trzy animowane serca obok przyozdobionego logotypu My mobile) to wciąż jest ważna promocja z nimi związana od sieci komórkowej Virign Mobile. Czerwony operator postanowił jeszcze bardziej stymulować do działania użytkowników, którzy posiadają zamówiony, zarówno płatny jak i testowy starter wciąż nieaktywowany.

Grupa klientów, która do dnia 13 lutego 2013 roku tego nie zrobiła, a go zamówiła lub go posiada może liczyć na świetny bonus w postaci darmowego doładowania 10 PLN od Virgin Mobile. Gdy jeszcze do tego doliczymy standardowe 50% ekstra do zasileń to w praktyce otrzymujemy kwotę 15 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Powiększa ona później saldo główne i możemy ją wykorzystać na dowolne usługi do wszystkich sieci. Z kolei sam proces aktywacji startera jest niezwykle prosty. Polega on na wykonaniu pierwszego połączenia głosowego do 28 lutego bieżącego roku. Może ono trwać nawet 1 sekundę. Ważne jest, by taka karta SIM miała na swoim koncie jakąkolwiek rozmowę. Ta kapitalna promocja po raz kolejny potwierdza fakt, że Virgin Mobile chce w tej chwili zbudować jak największą bazę klientów (marka chwali się na profilu na Facebooku osiągnięciem 80.000 fanów, niestety wciąż nieznana jest liczba jej konsumentów). Strategię zdobywania nowych użytkowników idealnie potwierdza promocja zachęcająca do włączenia leżących być może wciąż jeszcze w szufladzie kart SIM czy nawet nierozpakowanych starterów.

(fot. Virgin Mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Darmowe doładowanie 10 PLN dla osób aktywujących starter Virgin Mobile”

  1. Kamil Odpowiedz

    No tak, ale bonusowe jest wazne tak samo dlugo jak glowne z tego co pamietam, czyli nie ma problemu (rok waznosci konta to standard po kazdym doladowaniu)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt