TuBiedronka z nowym, lepszym cennikiem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa TuBiedronka to bardzo ciekawy przypadek. Choć dla zwykłego konsumenta ona nie istnieje to zajmuje bardzo wysokie piąte miejsce w zestawieniu My mobile RANKING. Operator właśnie kontratakuje z nową ofertą. Cennik się zmienia w wielu podstawowych kwestiach, aczkolwiek niestety dalej mamy u niego archaiczne naliczanie 15-sekundowe jak z minionej epoki telekomunikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak więc do dzieła. Na tle starego cennika w TuBiedronka mamy teraz cenę 0,18 PLN za minutę rozmowy (wcześniej było to 0,19 PLN), koszt SMSa pozostał bez zmian (dalej 0,12 PLN), z kolei MMSy staniały z 0,41 PLN do akceptowalnego poziomu 0,18 PLN podobnie jak podstawowa stawka 0,10 PLN (zamiast 0,12 PLN) za każdy 1 MB. Ponadto są dostępne bonusy po doładowaniu. I tak za zasilenie 20 PLN otrzymujemy 5 GB, zaś 30 PLN aż 10 GB.

W regulaminie oferty nie ma też słowa nic o lejku 16 kb/s, który wcześniej obowiązywał. Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć o promocji na zakupy na karcie Moja Biedronka. Każde 20% doładowania później wraca w formie zakupów do sieci sklepów Biedronka. I tak dla zasilenia 30 PLN otrzymujemy 6 PLN, które możemy wydać chociażby na Colę-Original, przekąskę Top Chips oraz batonik z karmelem. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie telekoma www.tubiedronka.pl/pl/tubiedronka.

(fot. TuBiedronka/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “TuBiedronka z nowym, lepszym cennikiem”

 1. adiko Odpowiedz

  cena minuty nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia od min 2 lat, gdyż od dawna korzystam z nolimitu rozmów, dla mnie oferta Biedronki to wciąż nic nie znacząca sieć, a wysoki ranking to ma tylko w twoim nowatorskim rankingu, rzekłbym „unikalnym”.

  • Kamil

   TuBiedronka ma chociaż na tle macierzystego T-Mobile No Limit w sieci i to się chwali. Teraz jeszcze dochodzą do tego bonusy internetowe i zakupowe w sklepie

 2. amsjajsa Odpowiedz

  Nie jeszcze nie i nie . Ktoś cie zapyta w jakiej sieci masz numer XD i ta odpowiedź aż śmiać się chce 😀

  • Krystian

   Był taki jeden chłopak do wzięcia, który pytał (potencjalne) niewiasty.

  • uga riki buga tiki

   to powiesz że masz w tmobile. Przecież to tylko ich brand. Coś jak Red Bull.

 3. Remek Odpowiedz

  Kamil daj link do artykułu z cenami najlepszych pakietów interaktywnych na kartę.. Nie mogę tego znaleźć..
  Tubiedronka bez rewelacji widzę..
  Jeszcze by się przydało zestawienie/ ranking samych prepaidów od najlepszego operatora do najgorszego.. ponieważ ludzie używają niekiedy kart sim do routera dla samego Internetu mobilnego lte..

 4. Wariat Odpowiedz

  Sieć TuBiedronka jest tak popularna, że przez 6 lat pracy sprzedałem… 3 startery do tej sieci i około 20-30 doładowań. Bliżej 20. Startery wiszą miesiącami, nawet latami przed kasami Biedronek i nikt tego nie kupuje.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt