10 PLN bonusu w Lebara Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

10-pln-bonusu-w-lebara-mobile

Operatorzy wirtualni (określani w skrócie jako MVNO) to coś co prawdziwe tygryski, a dokładniej mówiąc miłośnicy telekomunikacji przez duże te lubią najbardziej. Spore, zasiedziałe od lat na rynku sieci komórkowe wywołują przecież coraz mniej emocji. Tym razem powracamy do tematu telkoma Lebara Mobile. Gracz ten w zasadzie tylko raz, bo w momencie swojej oficjalnej premiery był opisywany w serwisie My mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Później słuch o nim zaginął. Teraz Lebara Mobile przygotowała promocję, w ramach której za pierwsze doładowanie karty SIM otrzymamy 10 PLN bonusu. Potwierdza to podstrona akcji marketingowej na www.sim.lebara.pl. Niestety zabrakło szczegółowego regulaminu na dedykowanej witrynie, ale można się spodziewać dostępności usługi do wykorzystania u wszystkich sieci komórkowych.

Prawdopodobnie też środki wędrują na konto główne i nie ma przymusu ich szybkiego wykorzystania w jakimś odstępie. Praktyki takie są popularne wśród graczy MVNO z Virgin Mobile na czele oraz jego standardowym bonusie 50% przy zasileniu konta, co jest ewenementem na skalę krajową. Na koniec jeszcze taka mała ciekawostka holenderskiego oddziału Lebara Mobile. Tam bowiem użytkownicy w ramach promocji zyskują aż 1 GB darmowego mobilnego internetu. Oby podobne oferty zawędrowały również do Polski.

(fot. Lebara Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt