Weekendy z Orange tym razem szybciej niż standardowo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

weekendy-z-orange-tym-razem-szybciej-niz-standardowoWeekendy z Orange to doskonale znana wszystkim miłośnikom telekomunikacji akcja marketingowa pomarańczowego operatora. Zazwyczaj ma ona miejsce w ostatnią sobotę i niedzielę każdego miesiąca. Wyjątkiem było grudniowe granie na czekanie z bezpłatnym utworem Last Christmas zespołu Wham.

Tym razem sieć komórkowa Orange zrobiła wyjątek, dzięki czemu znacznie wcześniej możemy skorzystać z jej weekendowej promocji. Aby skorzystać z oferty trzeba wysłać darmowego SMSa o treści W na numer 80200. Mamy na to czas aż do 18 lutego 2013 roku do godziny 23.59.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Teraz telkom oferuje swoim klientom możliwość bezpłatnego pobrania aż czterech audioboków w formacie MP3 ze swojego autorskiego serwisu Audioteka. Są to kolejno Człowiek Nietoperz (autorstwa Jo Nesbo), Miłosne Konstelacje (Katarzyny Błeszyńskiej), Bajki Robotów (Stanisława Lema) oraz Tarantula, Klops i Herkules (Joanny Olech). Oczywiście istnieje również możliwość pobrania tych pozycji bezpośrednio do pamięci smartfona lub tableta. Trzeba tylko w tym celu skorzystać z aplikacji Audioteka na Androida. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziemy na oficjalnej witrynie operatora. Co ciekawe, niemalże identyczną promocję mieliśmy blisko rok temu. Wtedy również dostępne były darmowe audiobooki od Orange. Być może dział marketingu tego telkoma w swojej strategii ma jej powtarzanie co 365 dni.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt