Spotify w T-Mobile ma wystartować w przyszłym tygodniu w cenie 20 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

spotify-w-t-mobile-ma-wystartowac-w-przyszlym-tygodniu-w-cenie-20-plnChoć obecnie mamy spokojny weekend to nadchodzący tydzień zapowiada się naprawdę kapitalnie. Swoją drogą jest to standard dla niezwykle bogatej w wydarzenia i tak lubianej przez wielu branży telekomunikacyjnej. Według pierwszych nieoficjalnych informacji już w przyszłym tygodniu zadebiutuje w Polsce długo oczekiwana usługa streamingu muzyki Spotify.

Dodatkowo z prawdopodobieństwem równym 99% można powiedzieć, że pojawi się ona we współpracy z siecią komórkową T-Mobile. Różowy operator w sojuszu ze Spotify będzie mógł skutecznie konkurować chociażby z produktem WiMP w Play czy Deezer z Orange. Oczywiście dalej nie będą obowiązywały opłaty za transmisję danych po sieci T-Mobile w ramach miesięcznego abonamentu 20 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to miła odmiana, żeby nie powiedzieć duża zniżka 50% w stosunku do globalnych cen wynoszących około 40 PLN. Widać zatem wyraźnie, że Spotify dostosował się do panujących realiów rynkowych dla danego kraju. Polska przecież nie jest tak silną gospodarką jak Wielka Brytania czy Niemcy (zbudowały potęgę na przemyśle motoryzacyjnym). Pozostaje tylko mieć nadzieję, że podobnie jak to jest w Orange, oferta będzie dostępna również dla użytkowników systemu Pre-paid, a nie tylko Post-paid jak to było w przypadku Play i Plusa. Liczba utworów to 20 milionów i jest zbliżona do ofert konkurencji streamingu muzyki. Aplikacja Spotify jest dostępna już teraz w Google Play czy App Store. Niestety możemy mieć problemy z pełnym wykorzystaniem funkcjonalności. Warto zatem poczekać do przyszłego tygodnia na oficjalny start, premierę Spotify w Polsce. Więcej szczegółów znajdziemy na www.spotify.com.

(fot. Spotify/T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt