Francuskie Sosh Mobile oferuje No Limit za jedyne 42 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

francuskie-sosh-mobile-oferuje-no-limit-za-jedyne-42-plnWprowadzenie na polski rynek Formuły 4.0 w Play za 79 PLN miesięcznie pod koniec marca ubiegłego roku było prawdziwym rynkowym przełomem. Jeżeli jednak ktoś myślał, że cena niespełna 80 PLN jest zbyt wygórowana to fioletowy operator w ofercie biznesowej jeszcze ją obniżył do poziomu 55 PLN dodając w prezencie dodatkową obsługę numerów stacjonarnych w ramach promocji.

Znacznie ciekawsze rzeczy w temacie No Limitu dzieją się na rynku francuskim. Za kwotę około 42 PLN możemy dzwonić do wszystkich bez ograniczeń. W bonusie otrzymujemy również bezpłatne korzystanie z Facebooka oraz Twittera. Telkom chwali się dumnie sumą 9,99 euro na stronie głównej na www.sosh.fr. W dodatku umowa jest bezterminowa. Efekt jest wiec taki, że w każdej chwili możemy zerwać kontrakt i cieszyć się numerem niemalże w taki sam sposób jak w systemie Pre-paid.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Musimy tylko uważać, by nie wykonywać połączeń na numery premium czy korzystać z internetu (można dopłacić 10 euro za pakiet 3 GB z deserem w postaci darmowych SMSów do wszystkich krajów Europy, wychodzi 14 PLN za 1 GB, czyli drożej niż w Play, gdzie taka sama paczka danych kosztuje 10 PLN). W takim wypadku dodatkowe opłaty dołączane później do rachunku się pojawią. Oczywiście telkom zastosował sprytne haczyki, aby z promocji korzystali wyłącznie klienci indywidualni, a nie chociażby firmy telemarketingowe. Pierwszy z nich polega na tym, że możemy w miesiącu zadzwonić maksymalnie do 250 różnych osób (numerów GSM). Druga kwestia dotyczy ograniczenia korzystania z mobilnego internetu w sieciach P2P służących jako bastion dużych, nielegalnych plików. Mimo tych niedogodności oferta i tak jest kapitalna. Teraz tylko czekać na pojawienie się podobnych rozwiązań w kraju nad Wisłą.

(fot. Sosh/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt