Formuła 4.0 w Play, nielimitowane rozmowy i SMSy ze wszystkimi 4 sieciami za 79 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...Loading...

No i znamy już szczegóły rewolucyjnej oferty Play, która była zapowiadana kilka dni wcześniej przez rzecznika fioletowego telkoma. Rozwiązanie nosi nazwę Formuła 4.0 i tak naprawdę oznacza nielimitowane rozmowy oraz SMSy ze wszystkimi, 4x-ma dużymi sieciami w abonamencie zaczynającym się już nawet od 79 PLN.

Celowo padło tutaj słowo duże sieci, ponieważ zaliczają się do tego grona operatorzy Plus, T-Mobile, Orange i rzecz jasna Play (bez innych mniej znaczących sieci typu CenterNet Mobile, Mobyland, Cyfrowy Polsat). Można nawet powiedzieć, że jest to taki ulepszony All Inclusive (wszystko w pakiecie). W ramach oferty Formuła 4.0 klient ma również do dyspozycji bezpieczny pakiet danych, po przekroczeniu którego nakładany jest tylko lejek transferu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W pierwszym miesiącu jest on darmowy, później paczka 200 MB kosztuje 7 PLN, zaś 2 GB 20 PLN. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ przypadkowo nigdy nie są nam pobierane pieniądze z konta. Dzięki Formule 4.0 raz na zawsze znika problem nudnego podziału na sieć własną i oraz obcego operatora. Dodatkowo Play w ramach promocji dokłada jeszcze okres 3x darmowych miesięcy rozmów z numerami stacjonarnymi, potem usługa jest płatna w cenie 7 PLN miesięcznie. Korzystanie z BIS BlackBerry będzie się wiązało z dodatkową opłatą 10 PLN. Cena abonamentu 79 PLN jest dostępna tylko dla osób przenoszących swój numer z ofert kontraktowych innych telkomów.

Dla reszty klientów obowiązuje cena 89 PLN. Do tej grupy zaliczają się chociażby abonenci Play, ofert na kartę czy też zupełnie nowi użytkownicy. Klienci, którzy są teraz związani umową z Play w promocji tylko SIM, będą mogli przejść do nowej oferty od razu. Wartością dodaną jest również Free Zone, który polega na darmowym udostępnieniu portali Facebook, NK, Linkedin, Goldenline, Onet (bez linków zewnętrznych typu Sympatia, reklamy). Co ciekawe, według szacunków Play liczba zainteresowanych klientów Formułą 4.0 może wynosić nawet 5 milionów. W sumie zatem P4 już wkrótce może mieć aż 12 milionów użytkowników (7 milionów obecnych + 5 milionów kolejnych).

Estymacje Play mówią również, że taka liczba wzięła się na podstawie osób obecnie korzystających z abonamentów powyżej 80 PLN, którzy posiadają kontrakty indywidualne czy też biznesowe u konkurencji. Naszym zdaniem fioletowy operator znowu wywołał rewolucję, szkoda tylko, że nie w ofercie na kartę. Tą rzecz już zdołał mu wypomnieć rzecznik Orange na swoim blogu. Ciekawe, co w tym momencie powiedzą posiadacze usługi Firma VIP w Play za 307,50 PLN, gdzie również mieliśmy nielimitowane rozmowy ze wszystkimi sieciami. Teraz mogą oni mieć podobne rozwiązanie nawet za 79 PLN miesięcznie  (taniej aż o 228,50 PLN). Więcej szczegółów na temat promocji Formuła 4.0 w Play znajdziemy na stronie www.play.pl/pl/promocja/przejdz-do-play/play-abonament/formula40.

(fot. Play/My mobile studio)

FORMUŁA 4.0 W PLAY

Przygotowane przez

jest autorem 6794 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

9 komentarzy do “Formuła 4.0 w Play, nielimitowane rozmowy i SMSy ze wszystkimi 4 sieciami za 79 PLN”

 1. Daniel Odpowiedz

  Podczas prezentacji mówili że darmowe połączenia są też do operatorów wirtualnych więc to co napisaliście to błąd 😀

 2. Kamil Odpowiedz

  Masz na mysli MNVO wchodzace w sklad W3 (np: MBank Mobile, FreeM wchodza pod Plusa)? Rozumiem, ze CenterNet Mobile, Mobyland i Cyfrowy Polsat juz sie nie zaliczaja do darmowych sieci…

 3. olik Odpowiedz

  Formuła 4.0 jest ofertą dla bogatszych klientów a do tego bez telefonu ! Play poszedł ostro chcąc wykorzystać ostatnie chwile na zdobycie nowych abonentów. Od 2013 Play będzie już na równych warunkach jak reszta operatorów na polskim rynku! Zdziwiła mnie cena za faktury wysyłane pocztą – 10 zł to cena kosmiczna, chyba zdecydowanie liczą na to że każdy z tej poczty zrezygnuje i zdecyduje sie e-faktury ! Miałbyś ciepły powiew wiatru a tymczasem wieje chłodem.

 4. olik Odpowiedz

  No tak ale „mała sieć mała wolność duża sieć duża wolność”  haha to jest super 

 5. waldek Odpowiedz

  raczej duza siec, duze bledy! to jest prawda, t-mobile porbia swoich klientow na kazdym kroku. musimy nawet uwazac na to co podpisujemy w salonie, poniewaz umowa dla oferty frii byla z kolosalna iloscia bledow. pozostane jednak przy PLAYu, oni bardziej szanuja swojego klienta…

 6. aneta Odpowiedz

  umowa to tylko jeden z absurdów! zarzucają konkurencji, że to Ci wykradli im ofertę. ale jak to jest możliwe skoro to różowa strona w zupełności nie była przygotowana pod względem ogólnego przygotowania do wejścia z nową ofertą na rynek.

Skomentuj


− 4 = trzy

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt