Premium Mobile z pełnym No Limitem za 24,70 PLN miesięcznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

premium-mobile-z-pelnym-no-limitem-za-24-70-pln

Premium Mobile nieco zaskoczyło rynek i przygotowało prawdopodobnie najtańszy pełny No Limit w cenie 24,70 PLN miesięcznie. Pod tym określeniem należy rozumieć nie tylko nielimitowane rozmowy (z numerami stacjonarnymi włącznie), ale również SMSy, MMSy czy pakiet internetowy 5 GB. Tym samym No Limit Play za 25 PLN został przebity i to o całe 30 groszy (0,30 PLN).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Fioletowy operator ma co prawda większy Internet 6 GB na tle 5 GB, ale za to nie posiada zawsze darmowych wiadomości multimedialnych jak Premium Mobile. Teraz czas na największy haczyk. Jest nim w no limicie Premium Mobile opłata aktywacyjna 29 PLN przy umowie bezterminowej przedłużanej co miesiąc. Jednak dla osób planujących dłuższe pozostanie w sieci nie powinno to stanowić aż tak dużego problemu.

Nic też nie wiadomo na temat obecności ewentualnego lejka bezpieczeństwa po przekroczeniu transferu 5 GB. Na pocieszenie warto jednak dodać, iż transmisja danych odbywa się na szybkiej łączności LTE. Nie ma jakiś dziwnych ograniczeń do 15 Mb/s jak w no limicie Play na kartę. Więcej szczegółów o nowej propozycji Premium Mobile znajdziemy na podstronie operatora www.premiummobile.pl/abonament-freedom2.

(fot. Premium Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Premium Mobile z pełnym No Limitem za 24,70 PLN miesięcznie”

 1. Krzysztof Odpowiedz

  Operator tez moze bez problemu wypowiedziec (zmienic) umowe z jednomiesiecznym terminem.
  Ciekawe, ze cenniki w pdf widniejace na ich stronie nie zwieraja zadnych odniesien do ofert prowocyjnyeh z www.

 2. Steve Jobs Odpowiedz

  Kamil, zgoda co do tytułu, jest to pełen no-limits ale nie najlepszy. Jeśli operatorzy dodadzą MMS-y w przyszłości, chociaż max 100 w ciągu miesiąca, tj, zrobił to a2mobile dodając 100min na stacjonarne to już ten mobile nie będzie taki PREMIUM (z lojalką Kwaśniewską ) XD

 3. Krzysztof Odpowiedz

  Steve Jobs –

  czy sprawdzales oferte na stronie? Pytam retorycznie, bo po Twojej wypowiedzi widze, ze nie. Wyraznie sa wydzielone bezplatne mms.

 4. adiko Odpowiedz

  Maksymalna prędkość 15 Mb w Formule Play na Kartę jest taką samą prawdą jak prędkość maksymalna DIL-a w RBM, w skrócie to gówno prawda, dzięki i dobranoc, znowu Kamil zero rozeznania, od dawna prędkość maksymalna nie jest ograniczana ale co tam ty i tak nie wiedziałeś co wcale mnie nie dziwi.

  • adiko

   acha net z pakietu Unlimited się sumuje jeśli mamy autoodnawianie pakietu z poprzednim, tak wiem tego też oczywiście nie wiedziałeś.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt